Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nem tudtam ma elvinni,...

Ha nem tudtam ma elvinni, csak holnap délután?

Figyelt kérdés

Örökbefogadtam egy nőstény cicust. Kiderült, vemhes. Voltunk orvosnál, de azt mondta nagyok már a picik, meg kell, hogy szülessenek.

Tegnap jött az első pindúr. Viszont a többi nem született még meg. El akartam vinni ügyeletre (0-24), de mikor felhívtam szinte nekem támadt, hogy mit képzelek én, miért most hívom őket, meg, hogy majd kapok időpontot. Mikor jeleztem, hogy egész napos azonnali ellátást ígér a honlapjuk, elküldött a francba. Aztán mondta, ez műtét úgyhogy várjam ki a sorom.


A RENDES állatorvosunk szerint először injekcióval kell megpróbálni elindítani az ellést. Viszont ő csak holnap délután rendel. Akkor vihetem. Addig kellene várnom, csak nagyon ideges vagyok. A cica amúgy jól van. Eszik-iszik, mozog. Mintha semmi gond sem lenne.


2021. ápr. 25. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha már tegnap megszületett egy, és bent vannak a többiek holnapig, akkor kétlem hogy ennek jó vége lesz.

Én elvinném a legközelebbi állatkórházba, akkor is ha csak egy másik megyében van olyan. A mi megyénkben sincs, de ha nagy a baj akkor kórházba szoktunk menni.

Nem lehet hogy eleve csak egy kicsi volt benne? Ritka, de úgy tudom, előfordulhat.

2021. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak egy cica volt. Ha óvatosan megtapogatod a hasát, érzel ott valamit?

Először ellett a macska?

2021. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Még nagy a hasa, nem ment lejjebb. Kicsit bizalmatlan, ezért nem engedi kitapintani, de szerintem nem csak 1 volt.

Egy állatkórház van itt, ővelük beszéltem. Ők voltak a nagyon "kedvesek".

2021. ápr. 25. 16:31
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az első e neki. Sajnos nem ismerem a cica előéletét. Azt sem közölte az előző gazdi, hogy vemhes.
2021. ápr. 25. 16:32
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha odavinnéd "gyanútlanul", akkor mi történne? Elzavarnának vajon?
2021. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A stílusból ítélve igen. Valószínűleg az lenne.
2021. ápr. 25. 18:36
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Keress másikat, mond, hogy sürgő, elmondtad a sztorit és úgy küldtek el?! Akkor jelentsd őket !!
2021. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Tudom ilyenkor milyen aggódás van a cicus gazdájában jelen helyzetben benned.

Probálj kicsit megnyugodni és keress valami másik állat kórházat, vagy valami állatorvost. Egyébként elképzelhető, hogy a cicának egy kiscica született csak még a hasa nem ment lejjebb. Az én cicáimnak sosem volt ilyen gondja ( szerencsére )!

Annyit még meg kérdeznék, hányadik ellése a cicádnak?

2021. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Holnap dèlután tudom normális orvoshoz vinni. Addig folyamatosan figyelem, meg rágom magam, de egyszerűen muszáj vagyok odáig várni. Tényleg semmi baja. Sokat eszik, sokat iszik illetve rendesen tisztálkodik.

Nem tudom hányadik ellése, nem ismerem a cicus előéletét, de lehet az első... Nagyon félek/féltem őt, és egyszerűen nem bírok nem erre gondolni.

2021. ápr. 25. 20:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eszik iszik, akkor nagy baj nem lehet.
2021. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!