Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az szenzáció hogy a macska be...

Az szenzáció hogy a macska be kopogtat az ablakon hogy engedjük be? Vagy ilyet mind tud, ha akar?

Figyelt kérdés
Hali, ezt csinálta a macskánk nem vicc, mivel kint is szokott lenni és be akart jönni. Felugrott az ablakparkanyra, felagaskodott és egyik mancsal be kopogtatott de rendesen egész erősen. Különleges cica ő? Egyébként nagyon okos is lehet ő a macskák közt különösen okos. Vagy ilyeneket mindegyik tud? 10 éves egyébként.

2021. ápr. 15. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a kérdésre a választ, de biztos nagyon aranyos a cicád, ahogy kopog. :)
2021. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinál ilyet mind, egyáltalán, de azért neten találsz jó pár videót hasonlóról. Szóval ügyes trükk, de nem feltétlen egyedülálló.

Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=nJaEy03MEK0&ab_channel=TheSun


https://www.youtube.com/watch?v=apePeTUDKqs&ab_channel=KariW..

2021. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Nem szenzáció. Nem minden macska csinálja, de túl gyakori szenzációnak.
2021. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értem köszi, jó videók amúgy.
2021. ápr. 15. 22:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez legalább annyira függ a gazdától és a körülményektől, mint a macskától. Ha megtanulja, hogyha kaparássza az ablakot és akkor kinyitják neki, akkor szinte minden macska meg tudja ezt csinálni. De ha kaparássza és az ablak/ajtó nem nyitódik ki, mert a gazdi nem veszi észre vagy nem foglalkozik vele vagy mert az ablak olyan helyen van, hogy nem lehet meghallani/meglátni, akkor ha nincs értelme nem fogja csinálni. Thát több dolognak kell együttállni ahhoz, hogy ez a dolog működjön.
2021. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
A mi cirmink is ezt csinálja, a másik pedig már szól előre, ha látja, hogy ott van.
2021. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A miénk ha ki akar menni, akkor tépi a szőnyeget. Amikor kicsi volt, akkor mindig kihajítottuk, ha elkezdte tépni, nagyon hamar rájött az összefüggésre. (Nem így terveztük a nevelését.)
2021. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
A cicám pont ma kopogtatott az ablakon,azt hittem hogy valaki akar valamit,de csak a cica volt az:)
2021. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szenzáció, ismertem én is ilyen cicát.
2021. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet másnak nem szenzáció, de attól nektek lehet az! :)

Nekem a kutyám csinál úgy sokszor, mintha tényleg értené amit beszélek. Mint pl mondom neki: "de jó lenne, ha idebujnal hozzám". Erre felkel és odajon. Nyilván valamiből tudja, de nekem akkor is bámulatos.

2021. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!