Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy dolgozzam fel, hogy nem...

Hogy dolgozzam fel, hogy nem jöhet velem a macskám költözésnél?

Figyelt kérdés
Hamarosan össze fogok költözni a barátommal, de ő céges lakásban lakik, ahova nem lehet állatot vinni. Imádom a macskámat, én gondoskodtam róla kismacska kora óta, anyáék nem nagyon szeretik a macskákat, szerintem nem is gondoznák, még úgy sem, ha valamennyit fizetek érte. Kétségbe vagyok teljesen esve, hátra is kell hagynom, és még azt sem tudom, kire bízzam. Tudnátok tanácsokat adni, teljesen ki vagyok emiatt, rengeteget sírok, hogy mi lesz vele, ha én elmegyek...

2021. márc. 14. 20:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, de szerintem ez tipikusan nem a megoldhatatlan kategória, csak így kényelmesebb. Én a magam részéről inkább drágább albérletbe mennék, és vinném a macskámat. Csak ugye számodra az a prioritás most, hogy ez a lakás olcsóbb, és így jobban tudtok gyűjteni. A legtöbb "annyira szeretem az állatomat, de nem vihetem magammal" sztori mögött ez van, hogy nem lehetetlen, csak kényelmetlen, és le kéne valamiről mondani érte. Annyira meg azért mégse fontos az a macska ugye.
2021. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak az én pénzemről van szó, ezért nincs jogom rendelkezni felette. Én is úgy szerettem volna, ahogy leírod, de racionálisan gondolkodva ezzel csak hosszabbítanám a kettejünk albérleti éveit. A céges és a sima lakás közötti árkülönbség, és igazából ez a kérdés is abból adódik, hogy nem Magyarországon belül, hanem külföldre költözök. Ha már ott leszek fel kell mérnem a körülményeket, mert azt sem akarom, hogy a macska egy kis lyukban éljen. Szóval igazad van, most egyelőre így kényelmesebb, racionálisabb, ezért is érzek bűntudatot és szomorúságot. De ha most így is lesz, én vagyok az egyetlen, aki változtathat a körülményeken. Szurkoljatok nekem, hogy minél hamarabb velem lehessen a cica, mert egy pillanatig sem fogok lemondani róla.
2021. márc. 15. 11:08
 23/25 anonim ***** válasza:
23%
És fogja bárki is ellenőrizni hogy ott e a cica?
2021. márc. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23%
Ahogy itt a gyik-en, úgy a vló életben is mindenhol vannak kötsög feljelentgetők.
2021. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, mert azzal hogy elhagyod a macskádat, később felnőtt korában sorozatgyilkos lesz, és osztrák turistafiatalokra fog vadászni. nagyon durva trauma ez
2021. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!