Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajándékozzam el?

Ajándékozzam el?

Figyelt kérdés

Utcáról mentettem kb. 3-4 hónapos lehet.

Megszerettük volna tartani viszont nem tudnánk neki venni csak az olcsóbb tápokat (pl.: amit a Lidl-ben kapni), ez akadály lehet a cica tartásban? Megtartsuk vagy elajándékozzuk? Persze oltás, ivartalanítás, stb. lenne.


2021. jan. 27. 23:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván nem a legjobb táp, de mindig jobb mintha utcára kerül :)
2021. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem fér bele a keretbe a normális táp, akkor nem fér bele. De ha jó helyen van, biztonságban, akkor még mindig jobb neki, mint az utcán. És mi a garancia arra, hogy utána a következő gazdi prémium táppal fog etetni?


Szerintem emiatt ne ajándékozd el, ha már megmentetted.

2021. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valószínűleg megtartom és a Smilla nevű táp ára még egész elfogadható lenne :)
2021. jan. 28. 10:24
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk egy macskára a lidl-s táp és mondjuk a smilla-val való etetés havi költségdiferenciája lehet vagy 500forint. Ez gondot okoz neked?
2021. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
A Smilla bőven megfelel. Nagyon szuper cicás éveket^^
2021. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Az enyémek iams tápot kapnak. Egész sok hús van benne és 13 ezer 15kg. Ez egy macskának sokáig elég. De a smilla is jó lehet.
2021. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem itt az a gond, ha hirtelen valamiért orvoshoz kell vinni, aztán ilyenkor tudnak repkedni a tízezrek, ezt be tudjátok vállalni?
2021. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
Én sem a szupernek mondott tápokkal etetem a macskáimat, élnek virulnak. Magamnak se tudok prémium minőséget venni, nemhogy a macskáknak. Bár ismerek olyat aki inkább nem eszik csak hogy az állatnak megvegye a márkás, jó tápokat, na az ilyet nem sajnálom.
2021. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

A lényeg, hogy orvost tudsz biztosítani és biztonságos lakhelyet nyújtasz. Tartsd meg, szegényke már hozzád kötődik :)

Lehet jó tápokat nem horribilis áron is kapni. Én nem is tudom hirtelen, de talán 2500 vagy inkább 3500ért veszem a Fresn-ban a Premiere-t. Magas a fehérjéje és nincs benne se szója, se feles vackok. 2 kg zsák, kitart egy felnőtt macskának 1.5 hónapig. Simán kigazdálkodható. Azért olcsó amúgy, mert saját márkája a boltnak, nem a marketinget/szállítást/gyártó- és nagyker árat fizeted meg, mint a többinél :/

2021. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jajj már, hát olvasok a sorok közt, te szeretnéd megtartani! :) Egyben nehéz kiadni 12 ezret a zsákos tápra, de jóval olcsóbban jössz ki ha megrendeled a nagy kiszerelést! És a minőségiből kevesebbet is esznek, ez a 6,5kg-os Purizon ára, ami 80-100 napra elég 4-5kg-os cicának! :) Ha pedig kiegészíted pipi aprólékkal, máris tovább tart..

120Ft/nap... mijjj... Aldis alom is csak egy ezres havonta..

2021. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!