Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajándékozzam el?

Ajándékozzam el?

Figyelt kérdés

Utcáról mentettem kb. 3-4 hónapos lehet.

Megszerettük volna tartani viszont nem tudnánk neki venni csak az olcsóbb tápokat (pl.: amit a Lidl-ben kapni), ez akadály lehet a cica tartásban? Megtartsuk vagy elajándékozzuk? Persze oltás, ivartalanítás, stb. lenne.


2021. jan. 27. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
tedd fel facebookos csoportokba és keress neki szerető gazdit.:)
2021. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
nem kizáró ok.
2021. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 KárpátokGéniusza ***** válasza:
85%
már miért lenne kizáró ok??? más macsek örülne ha leglább ilyen élete lenne :)
2021. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Csak akkor, ha biztosan tudod hogy a befogadója is szeretettel gondozza. Minőségi táp-párti vagyok, de nem tudhatod hogy a jó ételen kívül vigyáznak is majd rá. Meg aztán lehet hogy hamarosan javul az anyagi helyzeted, mondjuk ha lemondasz az édességről, a jobb kajára is telik neki :)
2021. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
83%
Tartsd meg ha szeretnéd. Taurinban ,fehérjékben gazdag ételt adjál neki. Ha megengedheted akkor heti egy maximum kétszer nyers csirkemájat és heti egyszer csirkezúzát azt is nyersen természetesen . Száraztápot ha megunja ne erőltesd neki.
2021. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Rengetegen etetik így a macskájukat, sőt. Tartsd meg. Akinek elajándékoznád, lehet a menhelyről fogadna be egy árvát, aki viszont így elesne a szerető gazdától, otthontól.
2021. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Tartsd meg, sok szeretetet adnak!

Mi emberek sem egyforma minőséget engedhetünk meg magunknak a táplálkozás terén.

2021. jan. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Hetente 1-2 alkalommal adj neki csirkehúst, csont nélkül. Nyersen is lehet pl combot, mellehúsát. Még olcsóbb is, mint a táp.
2021. jan. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
8-as vagyok. kiegésztésként az olcsó táp mellé. ez lemaradt
2021. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom betaláltak a prémium-nácik. Ha lelkiismeretes vagy, tudom, hogy nehéz. Ne vedd magadra, az ilyenek a 10-12 éves gyerekgazdákat is letolják, amiért nem harcolják ki a szüleiktől a Royal Canint meg a selyempaplant a macskának.

Mielőtt félreértés esne, nem a prémium tápokkal meg a felelős tartással van a gondom, hanem azzal, hogy ha a 30 körüli, havi 160-as vagy még több fizetésű vérgazdik azt hiszi, hogy mindenkinek ugyanannyi anyagi lehetősége van, mint nekik.


Nincs rá garancia, hogy akinek odaadod, megveszi a prémium tápot. Arra sincs, hogy jobban szeretné. Ha a cica kötődik hozzád, akkor szerintem rosszabb lenne neki, hogy szeret valakit, azt hiszi, otthona van, aztán elkerül egy teljesen másik helyre úgy, hogy nem érti, mit rontott el, miért nem kell.

2021. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!