Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Felhő Kuckót tényleg annyira...

A Felhő Kuckót tényleg annyira szeretik a cicák?

Figyelt kérdés
Tényleg belefekszenek, és alszanak benne? Vagy egyáltalán nem is érdekli őket, és a már megszokott alvóhelyeiken alszanak? Az én cicám 2 éves, szóval már vannak megszokott alvóhelyei, de nagyon tetszik nekem ez a felhőkuckó. Most első sorban olyanokhoz fordulnék, akik úgy vettek a cicájuknak Felhő Kuckót, hogy már jó ideje náluk volt, és voltak megszokásai, megszokott alvóhelyei. A válaszokat előre is köszönöm!

#alvás #állat #macska #cica #Felhő Kuckó
2020. dec. 26. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Imádja, folyton benne alszik
Néha-néha belemegy, alszik benne, de főleg máshol szunyókál
Csak játszani megy bele
Egyszer belement, de már nem érdekli
Soha rá se nézett
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az meg mi az?
2020. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2020. dec. 26. 21:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudok választani. A szivárvány szín is tetszik, a vörö is, a pink is, és a sárga is...help XD
2020. dec. 26. 21:53
 4/10 A kérdező kommentje:
*vörös, nem vörö😂
2020. dec. 26. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:

8000???? Ez csak egy sima fekhely, talan vastagabb, mint a sima.

Amugy egy vagyok.

Es amugy az en macskuszaim agyban alszanak, vagy napkozben a fotelba osszehajtott agynemube, vagy a kutya melle a kutya takarojara(rendes paplan, 4-be hajtva) vagy meg a vizmelegito fazekba szoktam belekucorodni, amig meg meleg a vizmelegites utan es meg a hatizsakomba imadnak belefekudni meg meg a nyitva hagyott fiokba, polcra es a regi tengerimalac ketrecet is kisajatitottak.

Szoval csak azt mondanam, hogy talalnak ok maguknak helyet, mindig az a legjobb, amit ok talalnak, amit mi veszunk nekik(mert en is vettem mindenfele hazikot, bujot, fekhelyet, kosarat, semmi nem kell nekik), szoval amit mi veszunk, azt tobbnyire nem hasznaljak.

Persze van kivetel es ha van erre penzed, kiprobalhatod, max tovabbadod vagy porosodik magaban, DE lehet, hogy hasznalni fogja.

En nem tehetem meg, hogy ilyet kockaztassak, nekunk 8ezer, az ket oltas vagy 4 kg tap ara.

Nem azert mondom, nem itelkezem meg semmi, csak leirtam ezt ide.

Amugy milyen cica(i)d van(nak)?

2020. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönök a választ! Nekem 1 kislány cicusom van, 2 éves 3 színű, fehér, vörös, és szürke cirmos. Nagyon antiszociális, és mivel egyszer megtámadták(egy másik cica)nagyon ijedős és stresszes. Ezt a fekhelyet meg pont erre találták ki, hogy oldja a stresszet, és olvastam kommenteket, tényleg daagsztják, mosdatják, imádják a cicák. Emellett nagyon puhának és kényelmesnek tűnik. Ja és még valami: a cicám egyik kedvenc alvóhelye jelenleg az ágy vége, ahol mindig feltámatszja egy takaróra a fejét. Ennek a fekhelynek magas széle van, de alacsonyabb, mint a takaró, és ezért jobb lehet a nyakának. 🐱🐈🐈‍⬛
2020. dec. 27. 20:58
 7/10 anonim válasza:
Szia. Ne rendelj tőlük! Én kb 1 hónpaja várom az árut ,de még mindig nem kaptam meg. Majd közlik már elvileg próbálták kiszállítani. Utána persze próbáld meg te megkeresni a csomagot ,amin kínai nyomkövető van amivel egy posta nem tud mit kezdeni.
2021. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm! Akkor mostmár biztos, hogy nem. 😔 Megpróbálok más helyet keresni.
2021. jan. 13. 21:00
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Én karácsonyra vettem egy kedves ismerősömnek (a cicájának :D). A macsek nagyon szereti, igen gyakran fekszik benne. Olyanannyira működik a dolog, hogy az állatorvos miatt a kis hordtáskájába tették a felhőkuckót, és simán belement. Még orvos után is benne hagyták és a macska odament aludni, pedig a kis hordozót általában azonosítják az orvosnál átélt traumákkal.


Szóval eléggé jól érzi magát benne a kis vacak. Puha és jópofa cucc, bár nem két nap, mire megérkezik (Kínából jön) és az ára sem két fillér.

Azt hiszem nekem másfél hónap volt, mire megjött. Október körül rendeltem meg és decemberben jött meg.

2021. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, megpróbálok szerezni egyet a cicámnak🥰
2021. febr. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!