Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicának nem rossz, ha...

A cicának nem rossz, ha levágják a karmait?

Figyelt kérdés
Szobacica

2020. dec. 9. 22:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Az ember azért más, a cica kb mindenhez használja, nap mint nap a karmait. Azért kérdeztem itt rá, hogy attól még tud e ugyanúgy játszani, kergetni a farkát(:D) stb, de látom #10-esnél, hogy tud, akkor visszavágom picit, de lehet elviszem elsőnek kozmetikushoz.

És akkor havonta 1mm az jó?

2020. dec. 9. 23:06
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem muszáj vágnom, mert különben mindenbe beleakad, pedig az, hogy engem megkarmol nem érdekelne különösebben. Jobb neki utána, mert szabadon tud rohangálni így. Persze magát a műveletet ki nem állhatja, 2 emberes mutatvány szokott lenni, amikor alszik, és akkor is mancsonként kell tartani egy 20 perces pihenőt. :D
2020. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt még meg akartam kérdezni, amikor visszahúzza, nem rossz neki, ha vágva van? Mert nem úgy áll akkor vlhogy a vége.
2020. dec. 9. 23:08
 14/26 anonim ***** válasza:
3%
2020. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem biztos hogy turni fogja. Az enyemet csak alvas kozben tudom, ha ebren van konkretan szet szedi a kezunket. Egy lepedoben szokta parom tartani, en meg sitty sutty elkerulve a harapasokat levagom. Nem azert mert faj neki, hanem mert macska. Mar fesulesnel is harap, mint akit nyuznak. Ha nem bizol magadban keress fel kisallat kozmetikust.

En rendszeresen vagom, es biztosithatlak, hogy ugyanolyan virgonc utana is, csak neked nem okoz fajdalmat. Ugyanugy kaparaszik (sajnos nem eleget hogy elkoptassa maganak) es reggeltol estig szalad. Ha fajna neki, ez nem igy lenne. Na meg, minden allatorvos es allatkozmetikus megcsinalja.

2020. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%

Ja es, ha rendes koromcsipeszed van csak, akkor ne vizszintesen tartsd a csipeszt, hanem fuggolegesen vagd. Tehat ne igy -> =

hanem igy -> ||

2020. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Semmi gáz vele, állatorvosoknál is végzik. Nem okoz nekik fájdalmat, olyan, mint nekünk a körömvágás. Ahogy írta más is, ez nem az a karomeltávolító műtét, ami tényleg borzalmas és barbár művelet.
2020. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Oké, megcsináltam:)
2020. dec. 9. 23:47
 19/26 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanolyan, mint nekünk. Mi is vakarozunk, felveszunk pénzt a földről, feszegetunk dolgokat a kormunkkel. Egy benti cica nem használja úgy a karmait (kintik igen, nekik nem is szabad vágni!). :) Mi is mindig vágjuk.
2020. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
14%
Én is vágom nekik, de sokkal jobb, amikor nincs vágva, látszik a gyönyörű íve, a kampója:D
2020. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!