Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véletlenül megvágtam a macskám...

Véletlenül megvágtam a macskám combját, mit csináljak vele, a sebbel?

Figyelt kérdés
Elsőre kimostam és Betadine oldatot csepegtettem a sebbe.
2020. aug. 18. 01:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
Hogy sikerült? Grat
2020. aug. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz hogy ne piszkolódjon a seb, a többit (de lehet hogy ezt is) tudja a cica magától. A betadin jó ötlet volt
2020. aug. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Állatorvos
2020. aug. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Szegény benti macska (félperzsa) és anyám nem szólt és kiengedte a kertbe. Pedig direkt mondtam neki hogy estefelé sehova! Bárhova jön utánam, nem fél és én hülye nem láttam meg a lucernába és kézi kaszával véletlenül belevágtam.

Nagyon ideges vagyok. Nem nagy a seb de azért látszik hogy jól megvágtam és félek hogy begyullad majd. Azért az megnyugtatott amikor láttam hogy nem a hasa tájékán. Rá tud állni, kicsit biceg, most alszik és fel-fel néz rám amikor simosatom. Nem tudok aludni miatta annyira bánt.

2020. aug. 18. 02:06
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Betadine nyílt sebbe nem rakható! Vidd el az ügyeletre!

Az ügyelet listáját megtalálod a neten. Lehet keresni kell kicsit. Ha csúnya akkor még most menj el vele!

2020. aug. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%

Hat ez szomorú 😟vidd ügyeletre vagy állatorvoshoz

a mi cicank kinti benti cicus volt míg vki bele nem rúgott úgy hogy vereset pisilt elvittuk akkor azonnal ügyeletre majd állatorvoshoz ahol megműtötték

Azóta minden rendben vele de csak pórázon engedjük ki sétálni ha ki akar menni mi is nagyon odafigyelünk ra annyira szeretem hogy az életemet is odaadnam érte ❤️

2020. aug. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy vérzés az nem volt. Most nézem hova vihetem ügyeletre, szerintem sem várom meg vele a reggelt.
2020. aug. 18. 02:18
 8/29 Travis83 ***** válasza:
84%
Ne okold magad jóember, hisz nem szándékosan csináltad. Baleset volt. Ha csak egy vágás, nem biztos, hogy állatorvoshoz kell vele rohanni, de ha nagyon aggódsz, akkor menj. A cicádnak jobbulást kívánok és te se ostorozd magad, nem öltél meg senkit.
2020. aug. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Anyááád :c

Mikor kaszálok, mindig ettől félek...

Sose gondoltam hogy megtörténik valakivel ez...

Ráz a hideg haver, itt fekszik mellettem a macskám fél méterre.

Akinek szerencsére semmi baja :P

2020. aug. 18. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Sajnos a városban nincs ügyelet, most indulok orvoshoz vele. Ahogy jobban néztem a hasán is van vágás szegények, úgyhogy sürgősségi ellátás lesz szerintem.
2020. aug. 18. 05:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!