Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lett ilyen ragaszkodó?

Mitől lett ilyen ragaszkodó?

Figyelt kérdés
2 hete voltunk ivartalanításon a macskámmal,elotte egy héttel is nagyon ragaszkodó volt már de utána még jobban, konkrétan meg se lehet szabadulni tőle, követ mindenhova,ha lefekszek egyből fekszik rám, bújik és mar dorombol is,de senki máshoz csak hozzám.meglat és nyavogva rohan.
2020. júl. 16. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet történt vele valami vagy csak megérezte a változásokat. De az is lehet hogy semmi oka nincs. Az én cicám egyik napról a másikra megutált kb. most sok bizalmát visszaszereztem de 2 percnél tovább nem marad meg a kezemben
2020. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig semmi rosszat nem követtem el ellene
2020. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos megijedt amíg bent volt és nem voltál vele. Az enyém is ilyen ha elmegyek valahova 1 napra vagy csak este érek haza. Fel kell vennem és cipelni mindenhova mert nem szabadulok tőle. Legyél vele sokat had tudja hogy nem hagyod magára
2020. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!