Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kezdjek neki? Mi érdekelne?

Hogy kezdjek neki? Mi érdekelne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy macskám és egy kutyám. Sokszor csinálnak vicces dolgokat ezért arra gondoltam lehetne egy YouTube csatornájuk.

Angolul csinálnám, mert a magyarokat ahogy elnéztem nem érdeklik az ilyenek.

Ti mit látnátok szívesen egy ilyen csatornán?

Ne értsetek félre, nekem is vannak ötleteim. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ti akik mondjuk néznék, mit szeretnétek látni.



2020. júl. 9. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha a magyarokat nem érdekli, akkor miért a magyarokat kérdezed? :P
2020. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

azér', hogy üzleti tippeket adjál a nézettség növelésével :-D


engem is lepontozhatsz, kérdező

2020. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok olyan angol oldalt ahol kérdezhetek. És mert attól, hogy magyar vagyok én is nézek ilyen videókat (angoloktól).
2020. júl. 9. 14:55
 4/16 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne normális választ adni?
2020. júl. 9. 14:56
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
nem lehet normális választ adni. ha a saját kedvedre csinálod, tedd, ahogy jólesik. ha pénzt akarsz a nézettségért - reklám -, akkor nem itt fogsz választ kapni. mert vagy nem értünk hozzá, vagy igen, de nem szeretnénk konkurenciát (kettes voltam)
2020. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Engem a pénz nem érdekel, nem boldogít.
2020. júl. 9. 15:02
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

akkor filmezd le őket, tedd fel, ha valakinek tetszik, jó, ha nem teszik, nos az is jó

csináld a magad örömére

2020. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
53%

Engem érdekelnek az ilyen videók.

Szimplán videózd őket sokat és hátha elkapod a vicces pillanatokat, vagy próbáld te kreálni vicces pillanatokat: D

Aztán majd összevágod :) Valami jó kis hozzá illő zene, utómunkával még viccesebbé teheted különböző dolgok beszúrásával esetleg megjegyzésekkel, narrációval.

2020. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
34%
Inkább keress,más hobbit!
2020. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok, hogy nem sikerült még megtalálnod a redditet, biztos nagyszerű tartalmakat gyártasz majd veszedelmes kompetenciáid segítségével.
2020. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!