Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki egyetemre/fősulira ment...

Aki egyetemre/fősulira ment hogyan oldotta meg hogy a cica is vele mehessen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljesen tanácstalan vagyok. Eddig a párommal éltem egy családi házban de kb 1 héttel ezelőtt szakítottunk. Haza költöztem édesanyámékhoz. Nagy valószínűséggel felvesznek egyetemre ami olyan 300km-re van innen. Anyukámék nem tűrik a háziállatokat (főleg a lakásban) de mivel túl vagyok egy szakításon + nemsokára egyetemre megyek így azt mondta hogy nyár végéig maradhat a cica.

Nem tudom hogy fogok e tudni dolgozni az egyetem mellett ezért egyenlőre csak szobát tudok kivenni. De sehol nem találok olyat ahova háziállat is vihető. A volt páromnál nem hagyhattam mert ő annyira nem szereti a macskákat és nem foglalkozott soha vele. Nem szeretnék megválni a cicámtól mert ő az első háziállatom és nagyon nagyon hozzám nőtt. Mindig felvidított a nehezebb időkben, amikor a párom nem törődött velem ő mindig ott volt nekem. Erre most dobjam őt el?

Ti mit tennétek?



2020. júl. 9. 14:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne
2020. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!