Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Ivartalanitott cicaval...

SOS! Ivartalanitott cicaval mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fel 5 re vittuk a lany cicamat ivartalanitani 5 re keszen volt hazahoztuk. Egy ora eltelt es mar nem marad a hordozojaba. Kivettuk ment minden fele felborult dolt jobbra balra bepisilt. Vissza tettuk a hordozoba de itt is ficankol de egyaltalan nincs maganal. Ha nagyon forgolodik nem fog kiszakadni a sebe? Mit tegyek? Fogalmam sincs nagyon megvagyok ijedve
2020. márc. 31. 18:50
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem tudom hogy így megtekinthetőek-e de remélem igen. Most épp alszik de ha bármi zajt hall figyel

2020. ápr. 1. 13:50
 32/43 A kérdező kommentje:
De ugye a kotes folott ott a láb résznél mind a két oldalt iszonyatosan be van esve neki. Mintha csont meg bőr lenne. Ez be tudható annak hogy nem nagyon evett tegnap?
2020. ápr. 1. 13:51
 33/43 anonim ***** válasza:
Inkabb az hogy hianyzik onnan a méhe
2020. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
😟 de akkor ez mindig olyan lesz neki vagy ha hizik akkor eltunik?
2020. ápr. 1. 14:02
 35/43 anonim ***** válasza:

Persze, hogy eltűnik.

Az én cicamat is hazaengedte egybol a doki, viszont kapott fájdalom csillapitot.


Ha tudod,. Ne engedd hogy sokat ugraljon, mert sérve lesz.

Enyemnek is lett, egyből megműtötték.


Enm tudom hogy lehet megoldani, ezt, nekem nem sikerült.


Nagyon szép a cica, és te nagyon jó gazdi vagy.

2020. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem igazán ugrál csak fel az ágyra mert itt van neki megszokva és sajnos ezt nem tudom elkerulni :/ viszont mar ugy latom rajta hogy egyre jobban van és elkezdte szaglászni a sebét de a kötés még rajta van remélem nem nagyon fogja piszkálni. Nagyon szépen köszönöm a kedvességed jól esik ha így gondolod, utcáról mentett cica volt nagyon sokat szenvedett ♥️
2020. ápr. 1. 15:29
 37/43 anonim ***** válasza:

Szia :) nagyon szép cicus :) ne aggódj, túl lesz a traumán..

Én írtam egy hosszabbat, az elején, hogy az enyém nagyon rosszul viseli a bódítást is. Többször kellett neki vizsgálat miatt bódítószert adni sajnos, órákig benne volt a hatása. Arra figyelj, hogy milyen tápot eszik, enyém nagyon behízott szegénykém utána. Egyrészt az én hibám, másrészt mozgásszervi probléma, gyógyszerek miatt is dagger lett... Most küzdünk a fogyival 😋

2020. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

De fogja piszkálni a kötést. Sőt még a varratot is kitepi magából.


Valaki irta, hogy vágj le egy zoknit, vagy pulóver ujját és húzd rá.


Szerintem is csináld meg.


Ez a cicus még elég fiatal ha jól látom.

Sokat fog még hízni,nem csak a hasa.

2020. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
1 éves a cica :) koszonom szepen egyebkent mindenkinek. Sosem volt kover akarmennyit evett is mindig mindenki megjegyezte hogy milyen sovány talán nem adok neki enni?! Pedig nagyon sokat evett, kivetel mikor már tüzelt akkor szinte etvagya sem volt. Már most teljesen tudatánál van, próbalkoznék én a ruha ráadással de sajnos a hátát sem engedi megsimogatni és van mikor az arcát sem sokszor oda kap meg fuj egy picit. Mintha teljesen kicserélték volna mindentől óckodik, gondolom haragszik meg azért fáj is neki. Eddig mindig rajtam aludt el de most ha lepihenek szinte fel sem jon az ágyra inkább a szőnyegen alszik.
2020. ápr. 1. 19:48
 40/43 A kérdező kommentje:
A kötés még most rajta van neki nem esett le, ezért nem igazán tud hozzáférni inkább csak körülötte nyalogatja vagy szaglássza. A lefekvés és a felülés úgy látom nehezen megy neki 😔
2020. ápr. 1. 19:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!