Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Ivartalanitott cicaval...

SOS! Ivartalanitott cicaval mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fel 5 re vittuk a lany cicamat ivartalanitani 5 re keszen volt hazahoztuk. Egy ora eltelt es mar nem marad a hordozojaba. Kivettuk ment minden fele felborult dolt jobbra balra bepisilt. Vissza tettuk a hordozoba de itt is ficankol de egyaltalan nincs maganal. Ha nagyon forgolodik nem fog kiszakadni a sebe? Mit tegyek? Fogalmam sincs nagyon megvagyok ijedve
2020. márc. 31. 18:50
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Enis abban akartam hogy maradjon de annyira jarkalni akar hogy egyszeruen nem tudtam benne tartani. De lehet tenyleg visszakellene tenni de ugysem jo mert akkor meg osszevissza forgolodik es felek kiszakad a sebe. Istenem ilyen helyzetbe lenni :( mar banom az egeszet latni ahogy ennyire szenved :( . Nem adok neki se enni se inni. Koszonom szepen egyebkent mindenkinek a valaszokat csak annyira megvagyok ijedve hogy magamnal se vagyok szerintem
2020. márc. 31. 19:39
 12/43 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!mar megbocsáss hogy ezt írom,de a legszarabb dokihoz vitted a cicusod!egy precízen elvégzett ivartalanításnál,maga a műtét 30perc,illetve normális orvos,teljesen magánál lévő állatod ad csak ki,pont ezért,hogy ez ne történjen meg.normális orvos megműti,és a műtét utan kb 5órával adja ki az állatot,nem 30perc alatt....keress azonnal másik orvost,mert ez a mostani elég kritikán aluli....
2020. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Hát sajnos felénk mindenkinek igy csinaljak akarkit kerdeztem meg eddig. Es pont hogy fel oras volt a mutet fel 5 kor kezdte 5-re mentunk erte.
2020. márc. 31. 20:39
 14/43 anonim ***** válasza:
Értem hogy fél órás volt a műtét,de hol az az 5óra amíg megfigyelik,felébresztik az altatásból...tényleg ne vidd ide a cicut
2020. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Hat igen sajnos :( mar most jarunk a 4-ik oranal de most csak fekszik az agyon log a nyelve es se kep se hang alszik
2020. márc. 31. 21:02
 16/43 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor lesz maganal?
2020. márc. 31. 21:19
 17/43 anonim ***** válasza:
Már magánál van?
2020. ápr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Mostmá felkéne ébrednie,hogy van?
2020. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Már felvan teljesen maganal van koszonom hogy irtatok nagyon aranyosak vagytok. Csak kedvetlen :( . Latszik hogy nehezebben mozog szerintem fáj neki :( egy nagyon keveset evett. Meg amikor all annyira sovany bevan esve teljesen a hasa mogott ott a labanal
2020. ápr. 1. 08:12
 20/43 A kérdező kommentje:
Meg mindig a hasamon szokott aludni most ugy erzem nem igazan keresi a tarsasagomat szerintem haragszik
2020. ápr. 1. 08:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!