Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért büdös a macska? Mit...

Miért büdös a macska? Mit tegyek, hogy ne legyen az?

Figyelt kérdés
Ma találtunk egy macskát. Elvittük állatorvoshoz, ott a doki azt mondta, hogy egészséges 1,5 év körüli fehér cica. Viszont nagyon büdös volt, ezért megfürdettük. 2x is átmostuk a bundáját macska samponnal viszont továbbra is nagyon erős pisi szaga van. Nem tudjuk mi miatt, ugyanis nem pisilte össze magát.

2020. márc. 25. 18:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem jelölget. Egyszerűen az egész macskát beborítja ez a szag. A fejétől a farkáig. 2x mostuk át a bundáját, ideje nem volt mosakodni, egyszerűen nem jött ki a szag a bundájából.
2020. márc. 28. 11:26
 12/19 anonim válasza:
1%
fürdesd meg
2020. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Örülök neki, hogy még csak el sem olvastad amit írtam...

2020. ápr. 7. 14:44
 14/19 anonim válasza:
1%
Fürdesd meg!
2020. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Miért emelted ki a kérdést? Elvitted azóta egy olyan állatorvoshoz, aki ténylegesen kivizsgálta, vagy továbbra is csak szagolgatod és várod, hogy kiszellőzzön? Írtam, vesebetegségre utal a pisi szag. Ennél többet mi nem tudunk tenni. Rajtad múlik az élete, szó szerint!
2020. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%

HÚGYSZAG, NINCS IVARTALANÍTVA! A kandúr húgy nagyon büdös, mi 4 hónaposan elvittük őket, nem büdös nekik és gugolva pisikélnek.


Ettől függetlenül lehet egészségügyi gondja is, de SZEZON VAN, jelöl és egymást is lehugyozzák és ez folyamatos! Ma a heréltemet is brdpriccelte a szomszédé...


Annyira nem értem az embereket, ivartalanítással csomó mindent el lehet kerülni és hosszútávon olcsóbb is! Azt is állatorvos tudja, megmondja akkor, van-e más baja is!


Addig meg fürdesd meg! De majdmem egy hónap alatt elvihetted volna!!!

2020. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elvittem másik orvoshoz, igen. Viszont ott sem mondták kb semmit. Minden tesztje negatív lett. Kapott ultrahangot is, de semmilyen elváltozást nem találtak. Kaptunk másik sampont neki, de azzal sem változott semmi. És én is elmondtam már, hogy nem tudott annyi idő alatt jelölgetni... Nem tudtuk úgy kiszedni a víz alól, hogy nem volt büdös! Időpontja van ivartalanításra. Csak azt nem értem, hogy akkor egy ivaros macskához viszonyítva ő miért büdös. (nevelőapukám cicája)
2020. máj. 10. 17:55
 18/19 anonim ***** válasza:
4%
Borotváld meg!
2020. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ivaros kandúr macskánk, soha nem volt húgyszagú, de még csak büdös sem! Ha a samponos mosás sem segít, akkor tényleg le kell nyírni a bundáját.
2020. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!