Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák őszintén szeretik a...

A macskák őszintén szeretik a gazdájukat, vagy inkább az ellátásért bújnak?

Figyelt kérdés
Szóval a maguk független(ebb) módján tényleg szeretnek minket, vagy egyszerűen csak tudják hogy hogyan kell hízelegni ha el akarnak érni valamit?
2019. dec. 22. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnek ugyanúgy, sőt, a legtöbb cicában nincs meg az a feltétlen és megadó szeretet, rajongás, mint egy kutyusban. Az én cicám, ha nem vagyok otthon, este az ajtóban ülve vár, míg megérti, hogy ma nem jövök haza. Nyávog, ha hazaérek, "berreg" és a farkát rezegteti.


Gyerekként vidéken laktunk, a családom most is, költözésnél jöttek a cicák is, akik kintiek voltak, nem szöktek vissza a régi helyre, stb., nemcsak az etetés volt az egyetlen kötelék köztünk. :)

El kell fogadni, hogy másképp szeretnek.

2019. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha antropomorfizálod a macskát, akkor a saját érzédeid szerint tekinted a helyzetet. A macskák - és minden állat - szeretete őszinte, olyan tiszta, mint Isten szerete. Csak tanulhatnánk tőlük.
2019. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám biztosan szeret :)

Egész nap bujik, ha nem is simogatom ő ott van velem. A babát a hasamban is biztosan érzi, mert azóta olyan finoman dörgöli a fejét a hasamba, és dorombolja ezerrel.

Az ajtóban vár minket, amint haazérunk addig nyávog míg fel nem veszi valaki. Ő így üdvözöl és jelzi hogy hianyoztunk.

Pedig nincs egyedül, van egy tesója. De ő kicsit vadabb, ő csak akkor igényli a társaságunk ha olyanja van.

2019. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Macskának a kaja számít.Nem olyanok mint a kutyák.
2019. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
És Tau bácsi megmondta!:)
2019. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WidowmakerButt ***** válasza:
24%
Sajnos a macskák sosem lesznek olyan mint a kutyák, szeretet szempontjából. Ezt a tudomány is bebizonyította, miszerint a kutyákban majdhogynem 3-szor annyi endorfin szabadul fel emberek közelében, mint macskáknál.
2019. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:
100%
A cicák is ugyanúgy szeretik a gazdijukat mint a kutyák. Csak máshogy fejezik ki a szeretetüket.
2019. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, cica is szeret, de másképp. Plusz, sz ő szeretetét ki kell érdemelni.

Pont inkább a kutya az, aki érdekből szeret...

2019. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom h szeretnek, de másképp. Kutyáim is vannak, és macskáim is. A kutya önzetlenül szeret, akkor is ha nem érdemled meg, a macska más, nála működik az adok-kapok. A két macskám közül, a kandúr a hízelgősebb, ő simán az ölembe pattan, dorombol, igényli a tutujgatást. A nőstény cicám ellenbem magának való, nem lehet felvenni, simizni is csak ritkán ha ő kéri, néha dörgölőzik, ha olyanja van. De a nyakamat rá h ő jobban szeret engem mint a másik, érzem, a mozdulataiból, ahogy rám néz. Sőt, ő az első aki már az ajtóba vár minket amikor hazaérünk, mindig üdvözöl, a másik sz,rik ránk 😃 szóval, igen szeret a macska is, némelyik jobban, némelyik kevésbé.
2019. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 WidowmakerButt ***** válasza:
A macskák nem is engedik olyan könnyen közel az embereket, mint a kutyák. Ilyen hülyeséget már régen hallottam, hogy a kutya érdekből szeret :,D
2019. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!