Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány cicád van? Kinti vagy...

Hány cicád van? Kinti vagy benti? Van vkinek 9 vagy több cicája? Legális ez?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 12:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. okt. 3. 15:12
 12/16 anonim ***** válasza:
Az állatvédőket a tartási körülmények érdekelhetik, nem az állatok száma. Egy állatért is kimennek ha bántalmazzák, állatkínzásnak minősülő dolgok történnek vele, és kilenccel nem fognak törődni ha azokat normálisan, felelős gazdiként tartja valaki.
2019. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Sajnos utolsó én nem ezt tapasztalom. Illetve kutyára törvények vannak, chipes, azt nem rúghat bele és zavarhatja el.


Nem tudom, kinek nem tetszett. De a néni egy hét bántalmazás után azt momdta a saját macskájára, hogy ez egy kóbor dög sosem látta és soha nem is bizonyítod rá. Kivéve, ha chip van benne, de te normálisan tartod őket. Meg sajnos nagyon kevesen is nézik a chipet cicában.


Biztos nincs ilyen törvény. Igen, lakóközösségekben lehet házirend, de szerintem amíg nem bűzlik a lépcsőház tőlük, senki nem foglalkozik vele. Egyedül főbérlő köthet bele és minden joga meg van hozzá.


Nálunk olyan soruk van, hogy apám inkább nekik adja a csirkehúst, amit ebédre szánt, mert "Cirmus kinézte a szájából".

2019. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ismerős utolsó :) Nálunk is ez van, megmaradnak a legfinomabb falatok, mert az a "Lucika része" De nem, egyáltalán nincs elkényeztetve a macska ... XD
2019. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

2 macska. 1 ivartalanított 7 éves nőstény meg egy ivartalanított 3 éves kandúr. Benti cicák. Nagyon szeretem őket és úgy vigyázok rájuk mint saját magamra!:)

Ha megfelelő körülmények között vannak tartva, nem hinném, hogy gond lenne.

2019. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csakegysajt95 válasza:

Senki nem szólhat bele hány állatot tartasz, amennyiben jó körülményeket tudsz biztosítani nekik. Viszont ez csak saját véleményem: a cicák általában nem szeretnek sok társukkal együtt élni viszont dicséretes hogy mented őket :)


Nekünk amúgy 2 macskánk van egyik kinti-benti a másik csak benti.

2019. okt. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!