Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent hogyha a macska...

Kiwilany124 kérdése:

Mit jelent hogyha a macska rágja a vasat? Nem sűrűn néha meg rágja a fogaval vagy nyalja . Jó tapokat kap és néha előadja magát szóval nem tudok mire véljem.

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 20:52
 1/4 A kérdező kommentje:
De lehet hatul no a foga 1 éves
2019. aug. 8. 20:54
 2/4 anonim válasza:
55%

Az enyém is 1 éves volt mikor ezt tapasztaltuk.


Elvittük orvoshoz és kiderült rákos, menthetetlen áttétekkel. El kellett altatni, igaz egyszer még egy időre hazavittük.


Ahogy az emberek is vérszegények lesznek daganatos megbetegedésnél, úgy az állatok is és vashiányos állapot miatt nyalta a vasat. A macska okos állat ilyenből egyébként.


Szóval szerintem vérszegénység és vidd orvoshoz, mert akár ilyen nagy bajt is jelezhet. Remélem nem, de az enyém is alig múlt egy éves :(((( Annyira aranyos állat volt.

2019. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jön hatul a foga azért rágcsálja ;)
2019. aug. 10. 15:44
 4/4 anonim válasza:

Orvos mondta?


Amúgy szerintem nincs semmi összefüggés a kettő között és vérszegény. Okos a macska, mert ha fáj a hasa, vagy rosszat evett is macskafüvet eszik, amelyik elvágja a kezed. Egyáltalán nem hülye állatok.


Nem azt mondtam, hogy biztos ez a baja, de nekünk ez lett belőle. Nem látom az összefüggést a foggal, tuti nem azért. Lehet valami jobb tápra kellene váltani, amiben több a vitamin, ásványi anyag.

2019. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!