Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülne, és mit...

Mennyibe kerülne, és mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

25 éves vagyok, 7 éve abbahagytam a lovaglást. Akkoriban minden felszerelésemet eladtam, pálca, kobak, gerincvédő, nadrág, cipő, stb.


Mennyibe kerülne, ha újra bevásárolnék és Pesten melyik a legjobb bolt?


2017. márc. 13. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, pl, hogy a kobakon kívül a többi cucc használtan is jó-e, vagy, hogy van-e valamilyen márka és/vagy minőség elvárásod, stb.
2017. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dori445 ***** válasza:
Hat attol fugg mit es milyen markat veszel eleg eltero arak vannak ajanlanam a klp lovasboltot es a horze-t is ott elegge jok es strapabiroak a cuccok minimum 20 ezer biztosan lesz ha csak a szukseges holmikat veszed akkor is.
2017. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hol és mit na meg milyen márkát veszel. Kobakot lehet kapni 12-15 ezerért, de 200 ezerért is. Ha csak néha lovagolnál Decathlonban be tudsz vásárolni olcsóbban. Ott van nadrág 5-8 ezerért, de minőségre jobbat 10-12 körül kapsz. Lovaglócipő+chaps kombóra esküszöm ez max egy 20asból megvan. Lovasboltban kicsit drágábbak ezek a tételek.
2017. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha ujbol kezdo szinten szeretned elkezdeni akkor is minimum 35-40.000 Ft..

Kezdoknek a Decathlonos cuccok szerintem tokeletesek! :)

2017. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Használtan telibőrös nadrág 1-2e, cipő 4-5, ha ügyes vagy. Lábszárvédőt hasonló áron tudsz szerezni, de nélküle is lehet élni.

Kobakot vegyél újat mindenképp, mert ki tudja, előtte ki és hányszor esett vele.

Pálca újonnan se olyan vészes, ha jó helyről veszed, de lovardákban szokott lenni elfekvőben. Bár én láttam már veirotert, nyerget, kicsi hibával megáldott kantárt, de hibátlan cipőt és lovas mellényt is kukában, szóval...

2017. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!