Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lótartás - Első lovam, mit...

Lótartás - Első lovam, mit hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megbeszéltük a családommal, hogy egy-két év múlva veszünk lovat. A családban csak az apám ért valamennyire a lovakhoz, de ő sem nagyon, szóval tőle nem nagyon kérek tanácsot. Én kicsit jobban értek ehhez, de lótartásban nem vagyok gyakorlott...


Szóval: Azoktól kérnék tanácsot, akiknek van lovuk: Mik a szűkséges eszközök, amik mindenképp kellenek egy lótartáshoz? Mennyit kell enni adni naponta? Ami a lovaglást illeti, kb mennyire kellene bemelegíteni?


Ezekben nem vagyok biztos, azért kérdezem meg. A ló egy magasabb termetű hátasló lenne, ami még fiatal (-nak számít). 3-8 éves lenne... És még valami, hol érdemes keresni eladó lovakat?

Köszönöm a válaszokat! :)



2016. jan. 3. 01:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ést most se értesz hozzá hülyegyerek :)
2016. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha te mondod :) Biztos úgy van, nem értek hozzá
2016. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönök minden segítséget! Igen, természetesen olvasok sok könyvet, lovardában is kérdezősködök, stb., csak szeretnék minél többet megtudni erről az egészről, hogy jó helye legyen majd az állatnak.
2016. febr. 27. 14:20
 14/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit jobban átolvastam a kommenteket, és látom sokan úgy álltatok hozzá, hogy teljesen kezdő vagyok. 1 és fél éve járok lovagolni, a lovastanárommal átbeszéltük a lovak gondozását is valamennyire.
2016. júl. 1. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!