Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovardamban van egy lo amor...

Lovas8 kérdése:

A lovardamban van egy lo amor es mostansag nem ultem rajta. Mikor raraktam. A kotofeket akk meglokott a fejevel ez mit jelentett ellensegeskedest vagy inkabb baratsagos volt? Negativ komikal kimeljetek

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ló lökdös a fejével kantározásnál vagy ha a kötőféket teszed fel rá,az soha nem jó.
2015. dec. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettol feltem...
2015. dec. 25. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarta, hogy hagyd békn.
2015. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelent rosszat..Figyi az is lehet hogy almát kért bármit jelenthet a lökés erősségétől is függ

PL. az én pacóm nagyon cuki már tudja mikor hozom az almát és lovaglás után csutakolásnál mindig lökköd de tényleg nagyon gyengén és jó szándékkal.... nem tudom hogy az a ló mit akart ezzel lehet jó lehet rossz...A kötőfék-nél... nem tudom mindenlónál más mást jelent..

2015. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!