Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó igy az etetés?

Jó igy az etetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok,azzal a kérdessel fordulok hozzátok,hogy lovam reggelre és estére kap 2 fángli zabot és a zabbal együtt kap még tápmixet,ami árpát és korpát tartalmaz illetve egész nap van előtte jó minőségű széna bár még van zöld is de már nem eszi,az a kérdesem hogy jó e- ez az étrend neki,elletve még azt szeretném kérdezni hogy majd tavasszal mikor már tud legelni akkor mehet -e ugyan ugy ez a zab illetve a mix meg ha akar szénázik hogy nem -e lesz majd neki sok a zöld mellett?? Egyébként 2 naponta van lovagolva 2,2 és fél órás terep. előre is köszönöm :)
2015. dec. 8. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
a 2 fángli sok, reggel este 1-1 púpos elég, a többi jó
2015. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Shetlandi vagy muraközi?
2015. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a vàlaszt:)

6 éves arab félvér herélt

De ha majd lesz zöld tavasszal akkor is jo lesz neki ez az abrak?

2015. dec. 9. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok így a két-két fándli, főleg ha arab, csak az agyára megy. Tavasztól én szerintem ha kint van egész nap, akkor ne legyen ott előtte pluszban a széna, és az abrak akkor se legyen több. Ha most nem is csökkented a kettőt, akkor viszont tavasszal lehet, hogy érdemes lesz, de igazából ezt te látod jobban, mi nem ismerjük a lovat.
2015. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!