Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyereg? Milyen nehezek,...

Melyik nyereg? Milyen nehezek, kényelmesek, stb?

Figyelt kérdés

Most állok új nyereg vétel előtt.Eddig szövet Daslö univerzálist használtam ,de most átváltok Kentaurra.(Hál isten a sok gyűjtögetésnek,meg sporolásnak vége egy időre:D)

Szóval mi a véleményetek ezekről a nyergekről?

-Kentaur Titan

-K.Triton

-K.Naxos

-K.Olympic?


2014. júl. 19. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem itthon kevesen vannak, akik ezt mind kipróbálgatták, azon egyszerű oknál fogva, hogy még csak nem túl rég óta lett elérhető a márka kb. minden lovasboltban és még nem sokat lehetett használtan megkapni.


félre ne érts, nem akarlak lebeszélni, mert jó nyergek, csak éppen semmivel sem jobb, mint egy Neizer, csak a cseheknél készül. Én ennyi pénzből inkább a lovamra csináltatnék egyet Neizerrel, az kb 180.000 ft és az tuti jó lesz, míg ha ezt megveszed a boltban nem igazán kapsz kipróbálási lehetőséget és nem biztos, hogy jó lesz a lovadra... azért fontold meg!


(és bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam)

2014. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sac22 ***** válasza:
Nekem Naxos van és nagyon szeretem, megéri az árát:)
2014. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is a Naxost ismerem, kullemre is az a legszebb szerintem, es nagyon kenyelmes.
2014. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. kommentelő:)

a Kovács lovasból le lehet hozatni és kipróbálni:)edzőm is letud egyet hozatni,meg én is próbáltam már és eddig egy csomó nyereg közül ő volt a legszimpibb.:)

Neizert nem próbáltam még:)

de köszönöm a válaszodat,meg a többieknek is:)

esetleg a többiről nem tud senki vélemént írni?

2014. júl. 21. 02:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!