Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki tud nekem olyan linket...

Valaki tud nekem olyan linket küldeni vagy ajánlani, ahol a nyereg nem drága, de megéri, kényelmes, sokáig bírja?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


amennyiben használtra gondoltál.

2013. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyenre gondolsz, nem mindegy, hogy western, ugró, díjlovas, univerzális, túra... Használtan kb. 60 ezerért már remek márkás, jól kiült nyergeket kaphatsz (Stübben, Kieffer, Wintec, Prestige, Kentaur, Pessoa, Norton...)
2013. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2013. jún. 2. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

amit linkeltem usg az egy tök jó német márka, csak itthon nem olyan ismert, ma már tekna néven gyártja a nyergeit.


[link]

2013. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, hogy a norton egy gagyi, olyat nehogy vegyél 60-ért, prestige meg eggyel azért magasabb szint, azt meg nem kapsz 60-ért, 100 alatt nem lehet prestige nyerget kapni!
2013. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használtan lehet Prestige nyerget kapni bőven 100 alatt is, ha nyitott szemmel jár... A Nortonnak vannak jó nyergei amúgy, az olcsóak mondjuk ugyanúgy, mint a Pfiffnél elég gagyik.
2013. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!