Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? (link lenn)

Figyelt kérdés

[link]


az nem gond, hogy még csikó, mett van még min lovagolnom addig, míg rajta is lehet. Díjlovaglásra szeretném használni, és utanáztünk, van az ősei közt.(én amúgy most kezdtem el versenyezni) Belovagolt díjlóra nincs pénzem egyenlőre, azért gondolkodtunk csikóban. Ja és lenne díjlovas edző aki segítene benne. Szerintetek alkalmas lehet erre?


2012. máj. 20. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár. Én a helyedben elmennék megnézni. Furiosók néha elég nehézfejűek, ha nő vagy, lehet, hogy megizzadnál vele néha.
2012. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Képek alapján korrekt kis lónak tűnik.:) De gondolom előbb élőbe is megnézed majd.


"ha nő vagy, lehet, hogy megizzadnál vele néha."

Na mivel én is nő vagyok, ezért ezt nem nézhetem jó szemmel.:D Mondjuk a nehezebben kezelhető lovaknak épp egy finom női kéz való. Nem izomból kell lovagolni a lovat!:) Nem szeretem azokat, akik felpattannak a ló hátára aztán szegény ló véres szájjal végzi, mert épp egy hú de vagány srác ült fel rá...

2012. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Viszont nekem a furiosokkal csak jó élményem van.

Többen is lovagoltam, olyanok voltak akikre kisgyerekeket is felültetnék, pedig fiatalok voltak.

2012. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm..nekem is pont eza tapasztalatom velük, hogy kezesek, könnyen idomíthatóak
2012. máj. 20. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő lehet, szép, aranyos pacinak tűnik :) Ha elmégy megnézni, mindenképp vidd magaddal a díjlovas edzőt is, Ő meg tudja mondani a pontos értékeket a lóban, mi szól a díjlovaglásra való kiképzése mellett / ellen.
2012. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként Furiosom van nagyon kezes nyugodt mindig belépek hozzá és nyerítéssel üdvözöl.Lovaglásnál is nagyon kezes.Kocsiban még most ment először de nagyon húzta .Erősek és ügyesek.
2012. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!