Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor vettetek lovat?

Mikor vettetek lovat?

Figyelt kérdés

mikor kaptátok/vettétek meg a lovatokat? milyen lovas előélettel? hány évesek voltatok akkor?

bármi érdekel még ami ehhez kapcsolódik :)



2011. nov. 3. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
22 voltam, több mint 10 éves tapasztalattal. Régóta gyűjtögetett pénzemből vettem, szüleim soha nem szerették hogy lovazok.
2011. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
2009.10.01-én és 9éves voltam 6éve lovagoltam
2011. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

2007.06.28. (még arra is emlékszem, hogy aznap csütörtök volt)


16 éves voltam, és 3 éve lovagoltam aktívan.


A zsebpénzemből gyűjtöttem össze a lovam árát, de akkor már évek óta kuporgattam egy saját pacira. Az én szüleim se voltak oda érte, hogy lovagolok, ezért nem nagyon akartak támogatni, csak akkor, amikor odaálltam eléjük azzal, hogy végre összegyűlt a pénzem, és márpedig most megveszem a saját lovamat. Végül nagy nehezen kikönyörögtem, hogy ők is egyezzenek bele, mert akkor még nem voltam 18 éves.


A pacim azóta is megvan. :)

2011. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

most kapzam meg 12 éves vagyok és 4 éves korom óta lovagolok zsebpénzből vettem, meg!!

de jól gondold meg havi 25-30-35 ezer forint!

és reggel 5-kor felkelni minden nap mozgatni takarítani egy ló nem kiskutya!

2011. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

hát igazából 1,5 éves voltam nagyapám vette dolgozni, pónin már megmaradtam ügetésben :D most 13 vagyok és mostmár enyém a ló.

Kis Kedvesen 21 éves mf pej kanca ::)

2011. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Háá hát én 7 éve lovagolok, most vagyok 14 éves. Tehát egész általános iskolát végiglovagoltam. Köröbelül 2 hónapja Apa vette nekem 100E forintért, mert látta rajtam, hogy imádok lovagolni. Ezért örök életre hálás leszek neki
2011. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én most a nyáron kaptam apámtól! 2 éves korom óta lovagolok, most vok 13. Egy furioso 4 éves pej kanca!
2011. nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!