Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használtok védőmellényt...

Használtok védőmellényt lovagláshoz? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Altalanos iskolas koromban lovagoltam 3 evet, azota eltelt 10 ev es nemigen voltam lo kozeleben, viszont most eldontottem, hogy elkezdem megint.


Regen estem ketszer es az egyik eleg nagy volt (bar semmi komoly bajom nem lett), ezert ugy dontottem, hogy biztos ami biztos alapon vennék egy mellényt. Ti milyet használtok? (Heti 2x fogok jarni, versenyezni egyaltalan nem tervezek), lovat is csak ha ugy van, minimum 3 ev mulva szeretnek, de addig sok viz lefolyik meg a Dunan.

Koszi a valaszokat ☺️


25N


aug. 25. 19:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

a ló osztály lovaglásban is megijedhet.



Erre van sztorim konkrétan. Több is. Egyik alkalommal, ketten egymás után mentünk és egyszerre csináltunk kiskört. Ahogy mi nekünk volt a hátunk mögött a másik ló a körök közepén, gyönyörűen megugrott és alám bakolt akkorát, hogy csak az mentett meg, hogy pontosan a nyakára, előre repültem meg és hajasbaba bardigiano lovon ültem. Másik esetnél kapu hangtól éles kanyar balra pálya közepén és nyélgázon vágta. A jó isten tudja, mitől maradtam fent. 1 esetben macska miatt ugrott szét mind a 6 ló... lehetne sorolni még...

aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az ajanlasokat, megnezem ezeket mindenkeppen :) hasonlo arkategoriaban nezelodtem, ugyanugy 3-as kategoriaju mellenyeket☺️
aug. 27. 09:07
 13/13 anonim ***** válasza:
nm
szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!