Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Már egy ideje foglalkozok egy...

J.Erika kérdése:

Már egy ideje foglalkozok egy lóval ami nem az enyém és a gazdája nem engedi hogy rá üljek.Mivel bizonyítható neki?vagy hogyan kérdezzem meg? (4 éve lovaglok és tudja is)

Figyelt kérdés
A story az az hogy én apolom a lovat és földön tisztel viszont egy régi baleset miatt (ahol egy kislány eltörte a vállát) nem mer fel engedni rá de egyébként nagyon barátságos és a lány hibája miatt esett le! Szóval illedelmesen hogyan kérdezhetném meg hogy esetleg sétálhatok-e vele? (Amúgy még az elején tisztázta hogy nem engedi hogy lovagoljak)

#állat #edzés #lovaglás #ló #Hogyan kérdezzem meg? #Normális válaszokra vagyok kíváncsi..
júl. 31. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%
De a gazda végig sejtette de ő is azt csinálta gyerekkorában szóval nem igazán szólt rám csak azt kérte hogyha leesek legalább nem mondjam meg hogy melyik lóról
aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Nyolcas és tizenegyes vagyok. Falu helyen ez általában így megy hanem vagy ki 0-24-ben a lovaiddal akkor mások megsimogatják esetleg ethetik esetlegesen felülnek rájuk.
aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
#12. Még mindig én vagyok teljesen mindegy hogy hányszor fogtok még lepontozni faluhelyen ez akkor is így van.
aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Faluhelyen vagyok, és nálunk nincs így, megbeszéltük mindenkivel, a legelő kerítése be van kamerázva :)
aug. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
92%

Falusi gyerek voltam.


Voltak olyan szomszédaink, akikhez a nap bármelyik szakában (akkor is, ha nem voltak otthon) át lehetett menni.


Ha azt mondták, hogy valamihez NE nyúljak, akkor szíveskedtem tiszteletben tartani. Akkor is, ha tudtam, hogy nem lenne probléma belőle. Tiszteletben kell tartani a másik kérését, pláne ha az ő tulajdonáról van szó.

aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!