Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak? Rossz edző?...

Mit csináljak? Rossz edző? Rossz póni? Én vagyok a hibás? mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2 hónapja edző csere lett, de inkább kezdem az elejétől. Mielőtt lett egy lovam, egy pónin lovagoltam, akinek nagyon nehezen ment a balos vágta, egy idő után, már annyit fejlődtünk 2-en, h pöccre ment, de aztán jött a lehetőség, h legyen egy feles tartásos lovam. Ő egy sárga 10 éves angol telivér lett, fáklya. Én alapból hátránnyal indultam, mivel kicsi vagyok, és alig ért le a lábam oda, h sikerüljön normálisan csizmázni, ami fáklya esetében hátrányos mivel lusta... 2 hónapja már, h az "enyém", elkezdte azt, h hírtelen megugrik a semmitől, alámcsavar, és ledob. A szüleimnek és az edzőmnek sem tetszett ez. 2 alkalommal ezt eljátszotta, a harmadiknál úgy ledobott, h majdnem neki a villanypásztornak, be is dagadt a lábam. Ezután a szüleim megtiltották ezt, és fáklyán már nem lovagolhatok. Visszatértem a pónira, szegényen a kezdők lovagolnak. Ezen az edzésen egyedül voltam, edző nélkül, mert már vagyok azon a szinten. Annyira el volt tompítva, h a pálcára aligha reagált... és az edző, aki annyi mindenben segített, abbahagyta ezt az egészet, és jött egy másik. Aki kevésbé nagyhangú, és visszafogottabb. Voltak kihagyásaim, mivel nyaraltunk, vagy éppen akkora hőség volt. Most ezen a héten kedden mentem újra, vagyis tegnap.... a balos vágta, katasztrófa volt, én is és a póni és már szét voltunk esve, undorító volt... Már a nyaralás előtt is azon gondolkotam, h " váltsak lovardát?, Mi van ha nem vagyok elég ehhez?" és stb, és az a baj, h folyamat megy a kezdők alatt ezért akármennyire javítgatom, az marad kb, és az edzővel nehezebben haladunk emiatt is... váltsak lovardát, vagy mit tegyek?
júl. 31. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
16, azt ugye vágod, hogy a halandzsa nyelvből is ki kell tudnod értelmezni a mellékneveket, főneveket, tulajdonneveket, igéket? Van ilyen teszt is, az átlag ember simán kiért, még úgy is, hogy a szavaknak nincs jelentése. Igen, nagy betűvel kéne írni, meg még más helyesírási hibát is bőven találhatsz, ha szeretnél, de ez nem az értelmezhetetlen kategória, és semmi okod arra, hogy retardáltnak szólítva a kérdezőt személyeskedj. Legalábbis az ok nem kívülről, hanem valószínűleg belülről jön.
aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
Simán kiérti ezeket*
aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
17, igen, pontosan, ez szándékos kötözködés. Gondolom nincs jobb dolga. 10 éves gyerek is megértené.
aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!