Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Készenállok az első lóra?

Készenállok az első lóra?

Figyelt kérdés

A lovardában lovaglok egy lovat ami eladó 8 éve lovagolok és ismerem a lovat

Amit tudni kell róla:

5 éves herélt papírokkal 3. gazdija lennék nagyon kezes simán megy 183 cm versenyzik.

Én minden jármódban biztosan ülök és mindent tudok a lovakról. Készenállok az első lóhoz?



jún. 25. 15:08
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
43%

Másfél millió forint megtakarítás.

A mai szülők ilyen bőkezűen szórják a zsebpénzt? Vagy 10 éves korodtól dolgoztattak?

Jómódú családban nőttem fel, de ennyi idősen egy húszezresnél többet nemigen bíztak rám. Megvárták, amíg elfogy, és csak utána adtak újat, így nem nagyon tudtam félretenni.

Nem boomerkedni akarok, de azért érdekel, hogy egy 13-14 éves gyereknek ez hogy jön összes.

jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
43%
*össze
jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 31!

Én szülinapomra kaptam mindig a nagy családból is pénzt, én mindig félretettem, 500 ezer forint megtakarításig jutottam úgy, hogysokszor belefizettem a lovaglások árába. Ha még dolgozik is valamit zsebpénzzért el tudom képzelni, hogy megtakarít ennyit.

jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!