Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lenne a jobb?

Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy ti melyiket választanátok. Inkább elmennétek egy versenylovardába ahol nyilván van lehetőség versenyezni és ott egy "iskola" lóval versenyeznétek(mivel versenylovarda nyilván nem olyan eltompult lomha lovak vannak ott), heti kb 3x járnátok + a versenyek. Vagy még nem most de kb 1éven belül lenne saját lovatok de úgy, hogy vele nem versenyeztek hanem heti átlagosan 5x kimentek hozzá lovagoljátok egy nyugisabb paci aki hobbilovaglásra tökéletes, viszont nem mentek versenyre mert az úgy drága, meg a lovardában nem is nagyon van versenyzési lehetőség.

2022. márc. 7. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
En az elsőt választanám. A heti 3X + verseny
2022. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Saját ló. Engem eleve nem érdekel a versenyzés, viszont cserébe itthon van 2 lovam, akiket imádok.
2022. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de ne pontozzátok le egymást mert itt mindenki a saját véleményét mondja el a kérdés is úgy szólt :)
2022. márc. 7. 12:49
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ mik a hosszú távú terveid. Az első opcióból könnyebb kiszállni. A másodiknál, ha valami miatt változik az életed nem biztos, hogy egyből ki tudsz ugrani (eladni a lovat). Gondolok arra ha középsulis vagy, akkor már kell gondolni, hogy érettségi után hogy lesz, hol tanulsz, mert ha elmész egyetemre nem biztos, hogy lovazni lesz idő, energia, pénz... Szóval ezt neked kell átgondolni. Én az, elsőt választanám, azt ha még mindig szeretnél saját lovat, az lehet később is.
2022. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
85%

Én a saját lovakat választottam, ráadásul teljesen felelőtlenül, tudatlanul :'D lovagolni sem tudtam, csak egyszerűen gondoskodni róluk, 15 évesen. Főleg a western ág érdekel, néhány versenyt is végig néztem, de sosem fordult meg a fejemben, hogy versenyezzek.

Mára 22 vagyok. Fél állítottam otthon az első szlalom pályát :D Kancám első csikóját várom, mellette pedig a sógorom is bele szeretett a lovas életbe, így most az ő lovával dolgozom amíg a lovam anyaságin van. 1 éve kötöttem barátságot hasonló ambíciókkal rendelkező lánnyal, mint én, Ő régebbtől lovagol, így tanulok tőle újdonságokat. Nekem a lovazás hobbi, nem sport verseny, tehát újra ugyanezt az utat végig járnám :)

2022. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
62%
Ha versenyezni szeretnél első, ha csak lovagolni második.
2022. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én személy szerint versenyezni szeretnék a későbbiekben, így az első opciót választanám, meg ahogyan a 4-es is mondta, abból könnyebb "kiszállni" ha éppen úgy adódik. Mivel ott van még a tanulás is, ezért szerintem inkább menj versenyezni, próbáld ki, és majd később vehetsz lovat is, ha úgy van.
2022. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját lovat választanám én is.
2022. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!