Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintettek mit jelent ha...

Szerintettek mit jelent ha egy ló elkezd téged követni saját akaratából?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy gyönyörű szép lóval, akibe "első láttásra" szerelmes lettem. Egy Angol Telivèrről beszélek, ez a paci elvan kerítve kerítésen keresztül kezdtem el simogatni, hagyta hogy hozzá bújak, mikor haza akartam menni, Herceg (így neveztem el a Telivèrt.) elkezdett utánam jönni a kerítésen belül. Aztán mikor legutoljára jártam nála, egyből oda jott hozzák mikor észre vett. Azon gondolkozom már egy ideje hogy mind ezek a jelek Herceg részéről felém mit is jelenthetnek, sajnos nem értek annyira a lovak nyelvén így próbáltam utána olvasni is a történèseknek de nem jutottam sokra.

2020. okt. 30. 13:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Ahha baromsàg a 9# válasza!

Csakhogy a kerdező eltunt, alig nehany nappal a valaszadasok utàn.

9# valszeg igazat mondhatott,a kèrdező nagy valószínùseggel már nincsen életben,vagy fogva tartja a ló,kínok között naponta erőszakot tesz rajta.


Gondolom az istallo szalmajába rejti az aldozatait..


Az a rohadt ló!!


Félek hogy....próbálta már valaki keresni?

2020. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen..holtan találták a kérdezőt.A ló végzett vele, hátulról, aljasan.

Agyon taposott test, összeharapdált nemiszerv, 40 cm es kloáka szakadás..

2023. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!