Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet valaki ideiglenes...

Hogy lehet valaki ideiglenes befogadó?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Google > ideiglenes befogadó, város neve ahol élsz
2019. júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, tapasztalatok érdeklik, mit néznek, hogy dől el, melyik kutya kerül hozzá, ilyet én sem találtam, amikor gondolkodtam rajta, de engem is érdekelne, ha valaki leírná. Az én kutyám idije úgy lett az enyém ideiglenes befogadója, hogy hozzá szökött be lefialni, így nem is volt kérdés. De nem mindig így megy.
2019. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

#1

Nem nyom hogy azért van a gyakori, hogy kérdéseket tegyenek fel? Még úgy ötven kérdéshez menj oda tűntetni, kérlek.

2019. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyel vagy állatvédő szervezettel kell felvenni a kapcsolatot. Mutatnak pár kutyát akiket sűrgősen be kell fogadni. Kiválasztod, szerződést köttök hogy meddig tudod gondozni a kutyát, addig ők gazdát keresnek. A szervezet állja a kutya költségeit (etetés, oltás, féregtelenítés, ivartalanítás), baleseteknél vagy betegségeknél max kevezményt adnak. Többnyire nem a menhelyről adnak ki kutyát, hanem kidobott, vagy hátra hagyott ebeknek keresnek befogadót, nekiknek nem kell olyan leinformált hely, mivel az éhezésnél és kóborlásnál nem nagyon van rosszabb. Annyit kérnek hogy foglalkozz a kutyával, ismerd meg, dokumentáld nekik a fejlődését, mire hogyan reagál, állatokkal és emberekkel hogyan viselkedik, mennyi mozgásra és fárasztásra van szüksége.
2019. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!