Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek yorkie kutyusot...

Mivel etetitek yorkie kutyusotokat? Az enyém most 6 hónapos! Eddig szinte csak tápot kapott. ÉS MI AZ A KAJA AMIT EGYÁTALÁN NEM EHET EGY YORKIE?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan azokat eheti és nem eheti mint a többi KUTYA. Mert ő is az.
2010. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni hogy egy yorki mért enne mást mint egy más kutya. Amúgy is ha van kutyád ennyit illene tudni. Nem kell kiemelni ennyiszer hogy yorki. Le lehet pontozni de elegem van már az ilyenekből...
2010. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
táppal etetem...ha nagyobb lesz akkor kap majd húst meg rizst ennyi..amúgy krumplit ne adj neki
2010. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha rízs,egy kis húsleves lé a szárazra,kb. egy evőkanálnyi,néha veszünk neki külön húst,pl máj,csirekemell,megfőzzük azt is kap,répa,paprika.
2010. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat!de sztem azé nem eheti teljesen ugyan azokat amit egy puli vagy farkas kutya!de mind1.sokkal érzékenyebb a gyomra,nem?de nyugottan lelehet így is reagálni a dolgokat.ezeket amiket írtatok:rizs stb..ezeket eddig is tudtam,de jobb a biztosra menni!de köszi azoknak akik nem avval jöttek h.:"ugyanolyan kutya mint a többi"stb
2010. júl. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!