Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi kaja elég lenne?

Ennyi kaja elég lenne?

Figyelt kérdés
5 hónapos 30 kg várható felnőtt súlyú kutya. Brit Premiumot vettem most neki ma, L-es méretű, útmutató szerint ezekkel a paraméterekkel 270 gramm a napi adagja. Lemértem, ez egy nagyobb maroknyi kb. Komolyan elég lenne ennyi? Majdnem lehidaltam.
2019. júl. 9. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én purizont etetek, neki szintén 30kg felnőttkori várható súlyra 5-9hónapos korban 420g volt az adagja.

Nem tudom, próbáld ki, aztán ha kevés neki, akkor növeld. Vagy ha már annyira rossz, hogy "gazdaságosabb" lenne egy jobbal etetni, akkor válts.

2019. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel ott. Nekem a 10 kilós kutya 140 grammos adagja az egy nagyobb maréknyi, bár aztis inkább 1,5-nek mondanám. A 35 kilósnak az adagja 320 gramm, az egy felpúpozott mérópohár és az 1 literes etetőtál bő félig lesz vele, szóval baromi nagy markod lehet.
2019. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!