Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drágább a Yorki ha le van...

Drágább a Yorki ha le van vágva a farka?

Figyelt kérdés
Most született kis yorkink. 4 naposak. És azt hallottam hogy 2-4 naposan kell levágni a szőrüket. Én szivem szerint nem vágatnám le de azt mondják úgy drágább. És eleve hogy kell levágni? Azt mondják ezt mi is meg tudjuk csinálni fél perc alatt.
2010. júl. 9. 17:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle drágább, sőt nem is biztos, hogy úgy elfogod tudni adni. A kiállítási kiskutyák farkát szokták csonkítani és gondolom a te kiskutyáid közül egyik sem megy majd kiállításra. Sőt ha rosszul vágod le a farkát maradandó károsodásokat szenvedhet, ugyanis nem tudom tudtad e, de összeköttetésben van a gerincével.
2010. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Sőt a farokvágásért neked kell fizetni. Koppanás, mi?
2010. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan érdekelne az ára, mert régóta szeretnék egy ilyen kutyát!
2010. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Neked van képed pénzt kérni érte? A szülőknek volt tenyész szemléje? Van kennel neved? Ha nincs akkor ne kérj értük pénzt. A kiskutyák valószínűleg valami örökletes betegségben szenvednek úgyhogy nem hiszem hogy tisztességes lenne pénzt kérni értük. És jobb lenne ha már most elkezdenéd keresgélni a gazdáikat. A farokvágás meg állatkínzás és semmivel sem ér többet egy farok vágott kutya.
2010. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszát nem értem. De nem is érdekel. És köszönöm a többi válaszolónak a válaszát mert egy pár dolgot meg tudtam így. Semmi bajuk nincs a kutyusoknak és gyönyörű szépek. Az árat itt nem mondok mert egy pár barom abba is belekötne. Viszont még nem tudom.
2010. júl. 9. 18:09
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Röntgen szemed van és a kutyába látsz hogy egészséges? Azt hogy kívülről milyen nem jelent semmit.
2010. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy levágasd! Komolyan képes lennél azért levágni, mert úgy gondolod, hogy akkor többet ér? Ok, megértem, hogy nem mindegy mennyiért adod el, de bakker... Nem tudom melyik idióta találta ki, hogy a standard a farokvágott kutya... Na mindegy. Szóval ezen nem múlik az ára.

És csak hogy tudd, a kutyának nem véletlenül van farka, ugyanis az egyensúlyozásban hatalmas szerepe van. Persze, nem dől el a kutya azért, mert le van vágva, de lehetnek olyan koordinációs problémái, amit Te talán egész életeden át észre sem veszel, viszont a kutyát hátráltatja.


Egyébként a vágást állatorvos végzi, max. 4-5 napos korig meg kell csinálni. De én nem csonkítanám meg a kutyáimat, az tuti.

2010. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Tenyész szemle? Kennel név? Szűrések? Törzskönyv? Gondolom azt sem tudod miről beszélek.. Undorító vagy! Egy pénzéhes ostoba szaporító! Gondolom a felmenőknek sincs törzskönyvük.. Nem ártana olvasgatnod mielőtt ekkora hülyeségeket csinálsz! Miattatok mennek tönkre a kutyafajták és miattatok vannak tele a menhelyek! Gyomorforgató!
2010. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Inkább fogják be a pofájukat az ilyen semmit tudók és inkább koncentráljanak arra amit kérdeztem. egyébként nem hinném hogy egyensúlyozásban nagy szerepe van a kutyának.Van yorkim és furcsa mégis meg áll a lábán. Elmondanám hogy személyesen beszéltem az állat orvossal és szerintem többet konyít hozzá mint ti. Az az undorító amiket ti csináltok. Egyáltalán nem kért meg titeket senki hogy válaszoljatok. Én az értelmes válaszokat várom nem az ilyet.És onnan tudom hogy egészséges hogy meg vizsgáltattunk a kölyköket és az anyát is.
2010. júl. 9. 19:27
 20/28 A kérdező kommentje:
Ja és nehogy már pénz éhes legyek mert nem akarom a kölyköket kidobni. Szánalmas miket irtok.
2010. júl. 9. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!