Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drágább a Yorki ha le van...

Drágább a Yorki ha le van vágva a farka?

Figyelt kérdés
Most született kis yorkink. 4 naposak. És azt hallottam hogy 2-4 naposan kell levágni a szőrüket. Én szivem szerint nem vágatnám le de azt mondják úgy drágább. És eleve hogy kell levágni? Azt mondják ezt mi is meg tudjuk csinálni fél perc alatt.
2010. júl. 9. 17:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Most akkor mit? Szőrüket, nem farokról volt szó? Szóval a pénzre hajtasz? Hogy drégébban tudod-e eladni. Undorító.
2010. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Uramisten :| Most akkor a szőrét vagy a farkát akarjátok levágni? Mert nem mindegy... Szegény kutyák... Zero tapasztalat nélküli szaporítás. És akkor még ezt kell előnyben részesíteni mert olcsó... hát én sajnálom azokat a kutyákat. Nem róluk kéne pár dolgot levágni... Remélem érthető mire gondolok.
2010. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Félre írtam. A farkukat akarjuk levágni. És nem a pénzre hajtunk.Hanem hogy nem mindegy eladjuk 20.000 ért vagy 60.000 ért. És a másik meg hogy nem akarunk meg tartani vagy6 kutyát szóval a többit nem fogjuk kidobni.Egyébként is nem ilyen semmit érő kommenteket kérek hanem rendes választ.
2010. júl. 9. 17:56
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Le ne vágd a szőrét, mert göndöröthet neki felnőtt korába. A farok vágás pedig törvény ellenes. 2 éve állatkínzásnak minősül.
2010. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen énis ezt hallom hogy állatkínzás. A szőrét meg haggyuk mert csak félre írtam nem akarom levágni a szőrét.De ismerősünk kutyákkal foglalkozik és azt mondta hogy jobb ha levágjuk.
2010. júl. 9. 17:59
 6/28 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudta az ismerősöd mert nem lesz rőle drágább. Miért lenne?
2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
És akkor most? Vagy aki levágatta az mit csinált?
2010. júl. 9. 18:00
 8/28 A kérdező kommentje:
Szerintem se.
2010. júl. 9. 18:01
 9/28 anonim ***** válasza:
Mennyiért adnátok, ha nincs semmije levágva?
2010. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De én is hülyeségnek tartom igazából hogy drágább úgy. De lehetséges.
2010. júl. 9. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!