Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék tartani,...

Kutyát szeretnék tartani, letudnátok írni, hogy mi minden kell nekik?

Figyelt kérdés
Pitbull-om lesz, 3 éves lesz november közepén, nyáron szeretnénk kihozni az állatmenhelyről, végtelenül kedves és barátságos,embercentrikus, más állatokkal összeszoktatható, tehát egy nyugodt kutyáról van szó. Egészségügyi gondokról nem számoltak be nekünk, tápot, játékokat, fekhelyet is néztem már neki. Sajnos panelban lakunk, de minden reggel, suli után és este levinném sétálni (30p-1ó). Nap közben nem lenne egyedül, szinte mindig van valaki otthon, apa vagy a barátnője. Bocsánat, ha valamit még nem írtam le.

2019. jún. 9. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen feltételekkel inkább ne.
2019. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, szeretet és elhivatottság! Ha kihozod, egy életre felelőssé válsz érte!! Mennyi állatot visznek vissza, mert nem készült fel az ember arra, hogy a kutya, macska nem ül kussban, magában, hanem ugat, kapar és játszik...


Amúgy én kifejezetten elítélem bizonyos méret felett az 50m2-es panelben tartását a kutyáknak...


Ami kell, erős nyakörv, biléta, póráz. Ne hám, ha nem tud 100% pórázon szépen sétálni. Szájkosár, ne szájszíj, hanem valami normális.

Tálak. Minimum 2.

Egy fekhely, pléd, párna, ami csak az övé.

Játékok pl. Kong márkájú rágók.

Jó minőségű táp, lehet eleinte rossz lesz a gyomra, vitaminok.


Kutyasuli, mindenképp!


És ne 2x vidd le, hanem MINIMUM 3x,tehát este is! Szocializáld más kutyákkal, Kutyasuli, mindenképp!

2019. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!