Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet a kutyaiskolával...

Jó ötlet a kutyaiskolával beszélni ha még nem biztos hogy oda fogok járni? Ők képesek objektíven megitélni, hogy a saját iskolájuk megfelel-e az én igényeimnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Először neked kell megállapítani, a Te igényeidnek képes-e az iskola megfelelni. Normális sulik nem veszik zokon, ha egy napot ismerkedés céljából eltöltesz náluk.
2010. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már leszűkítettem kettőre, de a honlapjukon nincs ott minden pl hogy képesek-e segíteni ha én versenyszinten akarok a kutyámmal dolgozni meg ilyenek.
2010. júl. 5. 16:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az első óra ingyenes, de én úgy gondoltam hogy a fórumra írok először. Csak nem tudom mennyire esik az ilyen jól nekik.
2010. júl. 5. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem ennyi választási lehetőségem lenn, hogy még szűkítsek is... az egész környéken 1 azaz 1 kutyasuli van, az is kemény, öv-s stílusú...te meg még válogatsz.
2010. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már elnézést de én arról nem tehetek hogy nálad mi van! Azért mert nálad nem lehet válogatni akkor én is menjek el az első legközelebbibe? Annál többet ér a kutyám mint hogy elrontsák egy nem neki való helyen. Ha nem lenne jó iskola a környéken akkor inkább otthon maradnék. Nem tehetek róla hogy a főváros mellé születtem. Nem hinném hogy kényes lennék csak mert van már kutyás tapasztalatom és nem hiszek vakon egy kiképzőnek és tudom mit akarok. Az én kutyám nem lehet egy öv stílusú kutyaiskolában képezni. Biztos komolyan gondoltad ez a kommentet?
2010. júl. 5. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Kissé agresszív vagy. semmi bántót nem írt az előző.


Ha elmész a kiszemelt iskolába, elmondod, mi a célod, akkor biztosan kapsz választ, hogy ott milyen fajta kiképzés folyik. Objektív megítélést ne igen várj, hiszen minden iskola vezetője a saját iskoláját érzi a legmegfelelőbbnek.

2010. júl. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a másik volt buta. Ezen az oldalon annyi bunkó ember van hogy itt nem érdekes kedveskedni mindenkivel. A normális válaszokat köszi. :)
2010. júl. 6. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!