Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennètek ilyenkor?

Mit tennètek ilyenkor?

Figyelt kérdés

NÉHA a kiskutyám egy séta alatt 3x is kakil, talán enyhe hasmenés lehet, az orvos nem talált semmit. A lényeg, hogy a 2. 3. alkalomkor elég lágy, és kb 1-2 körömnyi adag. Ezeket nem igazán lehet hogy felszedni.

Tegnap is volt egy ilyen eset, és egy messzi bámészkodó elkezdett velem veszekedni, hogy szedjem fel mert bizony odakakilt stb stb. De már a zacskóim is elfogytak, úgyhogy imitálni se tudtam, szépen megkérdeztem, hogy akkor tudna-e adni valamit, erre idegesen távozott.

Hát én megpróbáltam az alatta lévő levelekkel összeszedni, mert tényleg sose szoktam sehol otthagyni, de ez tényleg nem igazán felszedhető állag és mennyiség.


Ti mit tennétek/tettetek volna egy ilyen helyzetben?


2019. márc. 1. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ritkán nálunk is van, hogy megy a hasa. Én ezért mindíg 5-6 zacskót rakok a zsebembe, biztos ami biztos. Persze ha nem volt nálad akkor nem tudtál mit tenni. De legközelebb többet vigyél.
2019. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fosik a kutyád, akkor fogsz egy üveget, és mindig rálocsolod, amikor csinálja, és ilyen kicsi adag konkrétan eltűnik.
2019. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha az én kutyám is csinál ilyet. Guriga zacskóval sétálok. Kényelmetlen, de ritkán fogy el. Felénk kevés a szemetes, úgyhogy sokszor hazáig jön velünk a tele zacskó is, ha újabb adag jön, megpróbálom abba beleszedni (általában sikerül). Gyakran van nálam víz is, ha olyan helyre és úgy piszkít, akkor azzal lehet a felszedés után valamennyit segíteni. Ha nincs víz és ottmaradtak a termék nyomai, falevelet vagy hasonlót rakok rá, hogy ne lépjenek bele.
2019. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is egész gurigával sétálok (plusz ha a végén járok, akkor egy tartalékot is zsebre szoktam vágni, ha akkor fogyna ki). Nálunk is előfordul, hogy többször kell neki, főleg hosszabb séták alkalmával, bár ilyen hasmenés nem szokott lenni, akkor volt, amikor valami étel meghajtotta. Amúgy egy üveg víz jól jöhet ilyenkor, már én is gondoltam rá. Illetve van ollós lapát, amivel könnyebben fel tudod szedni, de jól jöhet egy kis kézi ásó is.


A bámészkodókkal meg nem kell foglalkozni, van, aki azt sem tudja megkülönböztetni (főleg szuka kutyáknál), hogy éppen pisil vagy szarik a kutya, aztán pisinél is néznek csúnyán, hogy miért nem hajolok le, de csak egyszer szóljon érte valaki, meg is mondom, hogy nézze meg, mi jött ki a kutyámból, pisit nem gyűjtünk, ha orvos nem kéri. :-D Már gondoltam rá, hogy kéne valami vizuális grafikus ismertető, hogy ha ilyen pózban van a kutya, akkor ezt csinálja, ha amolyanban, akkor meg amazt...

2019. márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Az én kutyám is séta elején sokszor hasmarsozik. Az izgalom miatt talán, hogy végre mehet. :) A mozgás megpörgeti a beleket, na.
2019. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!