Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötletem van?

Jó ötletem van?

Figyelt kérdés
Jó ötlet lenne egy kutyabemutató parkot létrehozni?Több fajta kutya egy helyen kerül bemutatásra a látogatóknak egész évben.Mint egy állatkert csak nem külömböző állatokkal hanen küülömböző kutya fajtákkal.Ez nagyon rossz ötlet lenne?

2019. febr. 17. 09:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Ugye nem te vagy az állatkertes,madárparkos? Mert ha igen, akkor úristen hány éves vagy?
2019. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha elmennek egy kutyakiállításra pont ezt az élményt kapják.
2019. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Az állatok nem azért vannak hogy nézegessük őket. Az állatkert is tulajdonképpen egy börtön, csak nezd meg az állatok szemszögéből. Ez színtiszta kihasználás amit én izomból elítélek

2019. febr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
A kutyát nem érdekelné szerintem. És a kutyákkal ki foglalkozna, meg mit csinálnának, csak üldögélnének a kifutóban? Az állatkerti állatok is biztos nagyon élvezik, hogy be vannak zárva, az olyan intelligens, emberhez közel álló faj, mint a kutyák, meg pláne szenvednének. Kb.mint azok a csórik, akiket kibacnak a kertbe, aztán elélökik a kaját napi egyszer.
2019. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az állatkertes!Tettem már fel kérdést kutyatenyésztéssel kapcsolatban de mással még nem!
2019. febr. 17. 09:39
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sem jó ötlet. Ma már erre nincs igénye senkinek sem, abból a néhány emberből, meg akit talán érdekel, nem tudnád fenntartani az egészet.

A másik, hogy én is elítélem az állatkerttel együtt az összes olyan dolgot, ami arra megy, hogy mutogassuk az állatokat, miközben ők be vannak zárva és egész nap az emberek zsivaját kell elviselniük. Ők nem ezért léteznek. Ne belőlük akarjunk megélni, ha millió más lehetőség is van.

2019. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiállításon pont ugyanezt az élményt kapják, az pont elég, minden nap nem lenne igény rá, de még hetente sem, veszteséges lenne.

Több értelme lenne több zárt futtatót, agility gyakorlópályát meg hasonlókat kialakítani.

2019. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annak lenne értelme ha ilyen kutyajáttszótereket meg futtatókat alakítanák ki?
2019. febr. 17. 11:51
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kivitelezést. Sok milló forintért vennél fajtatiszta (törzskönvezett 150e Ft+/kölyök) kutyákat? És úgy mutogatnád őket, mint az állatkertben? Ketrecekben, vagy kifutókban? É ott élnék le az egész életüket, vagy sétáltatnád őket naponta? A rengeteg kutyát?

Együtt tartanád őket ivarosan, vagy mindegyik ivartalan lenne?

Segíts, mert nem tudom elképzelni.

2019. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lemondtam róla!De elmondom mire gondoltam:Fajtiszta kutyákat tartanék kifutókban és persze sétáltatni is vinném a parkba hogy meg tudják simogatni vagy játtszani vele a látogatók.
2019. febr. 17. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!