Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja a kutyámnak a...

Lesz baja a kutyámnak a gyömbértől?

Figyelt kérdés
még egy éves sincs de harap és azt találtam ki hogy olyankor gyömbérdarabkát teszek a szájába

2019. febr. 13. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked nem megy az alap nevelés, akkor biztos másoknak sem megy, ugye? Malim van, tudom milyen az, ha harap.

Inkább keress kiképzőt, vagy olyan gazdát, aki ért a kutyákhoz! És ne borssal, csilivel, gyömbérrel és egyebekkel kezeld ezt! Tiltsd le (gondolom nem megy) és tanítsd meg a normális közeledésre, játékra (gondolom ez sem megy).

2019. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ha van hasznos válaszod, tanácsod azt szivesen várom csak de ha nincs menj máshova kötekedni! erősen kétlem hogy te külömbül neveled a kutyád és nem csak azért mert én az enyémet tenyeremen hordozom attól még hogy egy kis gyömbért akartam haraptatni vele hanem azért is mert te is neveletlen vagy.. kicsit vissza lehet venni a stílusodból..
2019. febr. 15. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!