Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja a kutyámnak a...

Lesz baja a kutyámnak a gyömbértől?

Figyelt kérdés
még egy éves sincs de harap és azt találtam ki hogy olyankor gyömbérdarabkát teszek a szájába

2019. febr. 13. 20:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem tudom most játéknak fogja e fel vagy csak nem tudja hogy rosszat csinál de félek hogy rá fog szokni a harapásra és hamis lesz
2019. febr. 13. 20:34
 2/12 A kérdező kommentje:

nem

tudom mi baja lenne ha nem világos gondolom ezért irtam ki a kérdést is mert megsugom(nem tudom)

2019. febr. 13. 20:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sok nem. Persze hosszabb tavon es ezuton ugye nagyobb mennyisegben nem biztos hogy jo otlet.

Szerintem ha van ra lehetoseged keress masik modszert ami biztosabb.

Amugy az is lehet ha izlik neki meg ilyenek lehet jutalmazaskent fogna fel

2019. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A gyömbér rohadtul erős. Nem ajánlom.
2019. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Harapása erős vagy harapdál, mert ez utóbbi egy 1 éves kutyusnál még OK. De nevelned kell azaz ha túl erőseket harap emeld fel az újad és határozottan mond, hogy: pfúj! vagy nem szabad! Azt is csinálhatod, hogy abbahagyod olykor a játékot és fordíts hátat neki. Ezeket ismételgesd amikor szükséges és lefog szokni a harapásról.
2019. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb szimplán leállítani erről? Miért jobb ez, mint normálisan nevelni?
2019. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó normálisan van neveleve csak még kicsi és roszalkodik de ettől még nem szeretném hagyni hogy harapjon méghozzá állandóan és erősen de ha van tanácsod hogy hogy lehet “normálisan” leszoktatni erről azon kívűl hogy rászólok vagy ilyesmi (ami tényleg működik) akkkor sziveskedj már leírni
2019. febr. 14. 19:49
 8/12 A kérdező kommentje:
haszontalan válaszokat én is tudok irni bárki kérdése alá csak nincs sok értelme..
2019. febr. 14. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Tehát neked az a megfelelő, hogy tiltás, leszoktatás helyett maró érzést kiváltó anyagot teszel a szájába? Komolyan ezért kellett kutya? Ha nem vagy képes nevelni, akkor menj vele kutyasukiba, hívj házhoz oktatót, vagy keress neki olyan gazdát, aki nem fogja gyömbérrel és egyéb, számára fájdalmas anyaggal "orvosolni" a gondot. Azért komolyan, milyen gondolkodás kell, hogy ilyen jusson az eszedbe? Nem is akarom tudni, hogy mi lesz a következő ötleted...
2019. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a maró anyag erős túlzás mert nem sóssavról van szó...

szeretem a kutyám és mindent megpróbáltam már hogy leszoktassam a dúrva harapásról ezt az ötletet onnan vettem hogy azt olvastam hogy a harapdáló kisbabáknál ilyenkor borsot vagy gyömbért vagy rosz ízű dolgot tesznek a szájukba és gondoltam kipróbálom... egyébkén az ilyen emberek miatt utálom ezt az oldalt akik semmire nem tudnak adni egy használható választ csak flegmáznak és kötekednek.. de fogadjunk nem tudnál vele kezdeni semmit ha neked kéne megtanitani bármire

2019. febr. 14. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!