Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik az életmódo...

Milyen kutya illik az életmódomhoz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy tényleg csapból folyik a kérdés, de igazán érdekelne, mivel nincs se méret se szőr se semmilyen kinézeti dolog, ami segítene dönteni. Teljesen mindegy, hogy néz ki.

Szóval, fiatal házaspár de inkább én foglalkoznék vele. Falu, kertes ház, baromfitartással és tejelő szarvasmarhatartással foglalkozunk. A ház mögött egyből nyílik a "vadon", mezők, földes utak, sétakánaán. Szeresse a gyerekeket ez fontos, ne ugasson álladóan, ez is. Szeretném kutyasuliba vinni, amolyan hozzámragadt autózós, mindenhovajövős lenne. Van tapasztalatunk border collieval, spániellel, és negatív, beaglevel.

Jelenlegi öreg kutyánkkal naponta sétálunk, átlag egy másfél órát. Szeretünk több órás túrákat tenni, lóval is. Icipicit értünk a kutyás tereléshez. Az se baj ha bírja a haszonállatokat és ha tud, segít.

Ahogy elképzelem, kinti-benti kutya, elkísérget egész nap, szeretgethető, esetleg nem gond ha vigyáz a házra is.

Várom az ötleteket ;)


2019. jan. 22. 13:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Én a szálkás tacsira esküszöm de kinek mi :)
2019. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát asszem egy tacsi akkor bírná a túrákat, ha viszem. Kis kurta lábak... de azért jófejek
2019. jan. 22. 13:48
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Ha a kinézet nem fontos, tökéletes lenne nektek egy menhelyi eb.
2019. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mindenképp törzskönyves kutyát szeretnénk, kölyköt.
2019. jan. 22. 13:55
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
Skótjuhász
2019. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%
Nekem tacsim volt, sokat túráztunk. Ne tévesszen meg az alkata, jól bírja.
2019. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Hiába kis kacska lábúak eléggé aktívak.
2019. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Közėp Schnauzer
2019. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Tacskót ajálom én is :-)
2019. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Nekem skót juhászom van, csak rendkívül indokolt esetben ugat (nekem is szempont volt, hogy ne legyen ugatós), nagyon szelíd, nem bántja a többi állatot. A telet is jól bírja:)
2019. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!