Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik házikoszttal etetik a...

Akik házikoszttal etetik a kutyájukat, hogyan csempésznek bele egy kis vitamint is?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
mi amikor féreghajtót kapnak krémsajtba tesszük bele mert azt imádját de külön nem szoktunk nekik vitamint mert váltosan étkeznel
2010. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én a kutyámnak a vitamint úgy szoktam beadni, hogy májkrémbe belenyomom, és ő észre sem veszi, hogy megette.
2010. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

[link]


ezt az oldalt ajánlanám...mit ehet..mit nem..


elörébb valaki irta a hagymát..annak üzenem tisztába kéne lenni mi adható kutyáknak..a hagyma az méreg...és még sok minden más is..csak utána kell nézni..

ha normálisan van táplálva akkor nem kell külön vitaminozni

2010. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem akartam már itt kötöszködni, hogy a vitamin alatt nem a kapszulákat értettem, hanem a zöldségeket, mert elég sok választ kaptam.


Bocsi, hogy félreérthetően fogalmaztam és köszönöm a sok választ!!

2010. jún. 27. 21:12
 15/15 anonim válasza:
Nálunk a főzünk kaját a kutyának.Rízst vagy tésztát hússal és mindig adagolunk hozzá száraztápot.az állatorvos is azt mondta hogy a száraztápban van elég vitamin... (:
2010. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!