Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám. Ezek alapján...

Beteg a kutyám. Ezek alapján nagy lehet a baj, ami nem várhat reggelig?

Figyelt kérdés
Kora este volt 1x hasmenése, ami vizes volt, de nem túl nagy mennyiség. Jókedvű volt, játszott, ivott, evett (vacsorára csak egy pici tápot adtam neki most így, az adagjának kb a negyedét, mert nagyon kérte, de a hasmenés miatt szerettem volna kímélni a pocakját). Kapott neki való széntablettát meg bélflóra pótló port, ami egy korábbi gyomorrontásból maradt meg. Mostanáig úgy tűnt, hogy rendben van, de most megint volt egy kis hasmenése, illetve nyugtalan, ő ilyenkor már aludni szokott, de most szaladgál, ugrál, ugat, mint amikor izgatott valami miatt, szóval nem úgy néz ki, mint aki rosszul van, viszont szokatlan a viselkedése, nem jellemző ez rá este. Adtam neki egyetlen egy szem tápot csak a saját magam megnyugtatására, hogy megeszi-e, azt jóízűen vette el tőlem. Nem vittem ügyeletre, mert egy hasmenés miatt, a fent leírtak függvényében nem gondoltam, hogy szükséges rohanni vele. Most már nagyon bánom, mert már látom rajta, hogy van valami… Pesten vagy ügyelet legközelebb (200 km). Ahol lakok délelőtt 10-kor nyit az első klinika, a mi dokink déltől ügyel hétvégén. A leírtak alapján indokolt nekiindulni Pestnek? Annyira aggódok, hogy nem tudok reálisan gondolkodni.
ma 00:10
 1/2 anonim válasza:
Nekem is beteg a kutyam,en holnap hivok neki orvost ,sztem semmivel nem kestel meg el.
ma 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel felesleges ügyeletre menni. Vagy még jönne hasmenés és ki akar menni. Vagy éhes.
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!