Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül nektek a kutya...

Mennyibe kerül nektek a kutya havi etetése?

Figyelt kérdés

Nálunk 30 körül jön ki jutalomfalattal együtt 2 kutyának az étele.

Prémium tápból 2 zacskó fogy el az 20ezer + mindig olyan jutalomfalatot kapnak, amik nem színezettek, hanem kacsa bárány stb. Kapnak szárított halat, szárított csirkemellett, és hirtelen meg nem mondom milyen bőr+bárányhús.

(+csont)

A jutalomfalatból szeretem megkóstóltatni velük mindig az új, és egészséges dolgokat.

(+heti egy max 2 natúr élőflórás joghurt, mert sajna azért nem nagyon vannak oda, pedig egészséges)


2018. aug. 7. 17:52
 1/3 Vahava válasza:
0%
Szia, nekem kettő csivavám van, idáig 70%-os hústartalmú prémium minőségű Fitmin kölyök tápot kaptak. A minőségehez képest szerintem olcsó, 15kg 10.000 forint körül van és mivel kistestűek, ezért nem esznek sokat így legalább 2 hónapig elvannak vele. Szerintem nem tesz jót a kutya gyomrának ha össze vissza kap minden féle jutalomfalatot.
2018. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13000,- a táp eukanuba rottweiler. Netről szerzembe így olcsóbb mint kimérve. Most nyáron bőven elég az 1 zsák (12kg) de télen van hogy hó végén rendelnem kell még egyet. Kap még húst is de változó hogy mikor mennyit ezért az nem is szoktam szamon tartani főleg hogy gyakran rokontól kapunk disznó vágásról húst neki (persze azt főzöm)
2018. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy 20 és egy 6 kg-os kutyám van, the taste of the wild-et esznek, a jutijuk is főleg ez és havi 8000 ft-ba kerül ez + kapnak izületvédőt(luposan), ami havi 2-3 ezer ft és most lazacolajat is, ami szintén 2000 ft körül van
2018. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!