Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyorsan hozzászokik az új...

Gyorsan hozzászokik az új helyzethez?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, és velem egy tüneményes kutya. Úgy alakult, hogy munkahelyet váltottam. Eddig több volt a szabadidőm, többet voltam otthon(osztott műszak). Délelőtt, és délután is a kutya mellett voltam, sok időt nem volt folyamatosan egyedül. Most ez úgy fog változni, hogy, 6-16h-ig egyedül lesz. Nehezen fog átállni, vagy gyorsan megszokja az új helyzetet? Udvaron lesz, sarok ház nyitott kerítéssel. Tehát nem egy ingerszegény környék. Nagyon fog hiányolni?
2018. júl. 18. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hamar átállnak a kutyák :)


Nekem arra átáll a kutya,hogy nyáron többnyire 18:30-19:00 óra körül vagyunk lent,mivel később végzek.

Télen meg 15:00-16:30.

Alap esetben szinte sosem érek haza ugyan abban az időben. Mivel szolgáltatás, így attól függ az utolsó vendéggel hogy végzünk,csúszásban voltunk e,milyen az állapota.


Mindenhez hozzászoknak, első pár nap furcsa lesz neki,de majd alkalmazkodik :)

2018. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!