Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarnak annyian a 10 év...

Miért akarnak annyian a 10 év körüli gyereküknek külön kutyát venni? 10 éves, nem tud még eleget a gondozásához egyszerűen!

Figyelt kérdés
Vagy ne fogják a gyerekre, vagy ne vegyenek kutyát. De ilyet, h neki veszik és akkor övé minden gond, ez nagyon gáz!
2010. jún. 18. 10:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt főleg az előttem írónak céloztam. A kutyát mindig is csak én tudtam irányítani, mert nem egy kiskedves öleb hanem kemény, temperamentumos kutya. Az orvosnál és mindenhol, pedig utálta őket, de 10 évesen meg tudtam oldani hogy ne harapja meg, ellenben apám nem tudta csak úgy ha lefogja. Csak engem tisztelt a kutya és mai napig engem tisztel. 14 évesn már két kutyám volt és minden ugyanúgy ment probléma nélkül. Szóval gondold meg mielőtt írsz valamit.
2010. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11:43-as tökéletesen leírtad a véleményemet!
2010. jún. 19. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!