Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esély van rá, hogy egy...

Mennyi esély van rá, hogy egy 4 fős "falka" egy menhelyre, helyre kerüljön?

Figyelt kérdés
Anyós kutyái. Anyós sajnos elhunyt múlt héten. Most járunk ki etetni őket, de nagyon sok idő és pénz és a ház is el lesz adva, kell nekik valami helyet keresni. Sok helyen hirdetjük. Holnap menhelyekre is megyünk. Van esély, hogy egy helyre kerüljenek szerintetek?

2018. jún. 27. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy? Ha gazdához is kerülnek, biztosan nem egy helyre.
2018. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is :( Akkor külön-külön hirdetjük őket. Idős kutyát fogad a menhely? Vagy van egy kör ami felett már nem fogadja be a kutyát?
2018. jún. 27. 16:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol kerestek menhelyet. Csömörön, ahova járok, nem helyhiányos a menhely, ott valószínűleg be tudnának fogadni 4 kutyát. De vannak helyek, ahol sajnos tele vannak.
2018. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
A gond inkább ott van, hogy idős kutya nem igazán fog gazdát kapni. Szegények :( Elvesztették a gazdit, most elvesztik egymást, és gazda híján jó eséllyel az életüket is.
2018. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom őket :(
2018. jún. 27. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menhelye válogatja. Ahova én járok önkénteskedni, ott ügyelnek rá, hogy egy helyről származó cicák, kutyák legyen az testvér, vagy több ideje együtt élő, egy térben, ketrecben legyenek. Ez fontos az ottani túléléshez számukra lelkileg. Aztán ha külön-külön találnak gazdira, akkor az a szerencsésebb akit visznek, mert ő már jobb körülmények közé kerül, mindig annak a rosszabb aki marad. Egyébként idős kutyáknak is van némi esély, sokan hajlandóak időst befogadni manapság. Van aki azért, hogy megkönnyítse az utolsó éveit, vagy vannak kevésbé aktív emberek, mint beteg , vagy nyugdíjas, akik szintén szívesen látják az öreg kutyát, mert már nem kell annyit mozgatni. Arra nem sok esély van, hogy valaki mind a négyet magához vegye, de azt, hogy a menhelyen egy helyre kerüljenek, szerintem meg is lehet beszélni, de mint már írtam, nálunk pl. ügyelnek rá.
2018. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az is valami, köszi.
2018. jún. 27. 16:40
 8/11 Metionin ***** válasza:
85%
Ha van mindannyiuknak hely akkor igen, még egy kennelbe is teszik őket ahogy előttem írták. Ahova én járok is úgy van. Viszont ha nincs hely akkor ideiglenest keresnek nekik és arra kevés esély van hogy ők együtt fogadjanak be 4-et (sokaknak saját kutyáik is vannak). Végleges befogadónál megintcsak kevés az esély arra hogy kapásból 4-et visznek. Hirdessétek őket külön.
2018. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos azt tapasztalom, hogy a legtöbb menhely tele van, és nem fogadnak olyan kutyát, ami valahol él. Legfeljebb utcáról, nagyon rossz állapotban összeszedetteket. Érdemes tenni egy próbát alapítványoknál is. Lehet, hogy el tudják helyezni őket ideiglenes gazdiknál. 4 nagyon sok, de kettesével például van esély. Sajnos így nem biztos, hogy együtt tudnak maradni, viszont sokkal jobb körülmények között élhetnek, mint egy menhelyi betonkennelben. Nagyon rendes, hogy gondoskodtok róluk. Remélem hamar sikerül gazdát találniuk.
2018. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a menhelyen egy helyre is kerülnek netán egy kennelbe. Senki sem fog magához venni 4 kutyát.


Legalább a legidősebbet tartsátok meg, mert ő valószínű a menhelyen fog meghalni,egyedül egy kennelben :(

2018. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!