Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka ekkora mennyis...

Mi lehet az oka ekkora mennyiségű székletnek?

Figyelt kérdés

Nem váltottam tápot. Ugyanazt eszi már fél éve, mert ez nagyon jól bevált, és minőségben is jó.

Eddig normális adag széklete volt tőle. Ma viszont egyik séta alkalmával 3 helyre sikerült a végtermék elosztása, de akkorát, hogy már bocsánat a kifejezésért, de én azt se tudom, hogy tudta kinyomni. Nem erőlködött!

15 kilós keverék kutyáról van szó. Egy rendes emberi adagnál is nagyobb volt 1 adag, és ebből alkotott hármat is!

Ez normális? Mitől lett hirtelen ekkora széklete?

Engem eléggé aggaszt.

A kutyán semmi változást nem tapasztaltam.

Jutalomfalatnak is ugyanazt eszi, ami eddig bevált, és egészséges. Szóval semmi új étellel nem találkozott.


2018. máj. 30. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Benyalhatott utcáról is valami fertőzést.

Néha a tápoknak is válozik a minősége, attól is lehet.

2018. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tápos kutyák, sokat kakálnak. Egyszer próbáld ki,hogy a napi adagját felöntöd vízzel és vársz 1-2 órát. Na majd ha meglátod mekkorára feldagad a táp,majd megérted miért kakál ennyit.
2018. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!